Temat: Gry i Programy

Witam.
Jesli ktokolwiek posiada jakis produkt (gra/program) naszej grupy (sword) to prosze o przeslanie go do mnie na maila.. duze dziekowki

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: Gry i Programy

a co chcecie zdobyć cały nakład.....? khe?

gep/lamers^dial

3

Odp: Gry i Programy

Mysle ze szykuje sie kompilacja pt. "Da best of Sword(Soft)" :)
A sciezke dzwiekowa zrobi Dj Rondel :)

ps. gdzies mam Sword Noter :) poszukam ...

4

Odp: Gry i Programy

szukajcie, szukajcie.... bardzo zalezy mi na gierkach bo nigdzie nie ma:
ORTOPUZLE
MAX
NEXUS
5x5
CYBORG
BANZAJ
i inne o ktorych nie pamietam:)

Oraz programiki
Sword Noter 8)
hmmm i inne

Muzyczki Marcysia:)
i GFX Zajca

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

5

Odp: Gry i Programy

cyborga wersje kasetowa tez chcesz ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Gry i Programy

wszystko co jest podpisane:
sword soft
sword
maly
zajac
marcys
szurek
as?:)
mietek

kazda wersja CAS, ASM:) , exe, com i takie tam:) dawajcie

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

7

Odp: Gry i Programy

hmmmmm....
kiedyś już coś o tym pisałem :P
mam sporo różnych dziwnych produkcji ( pewnie nawet większości nie pamiętasz :lol:  :lol: )......
*Brakuje tylko stacji 720kilo ( od mojej ukochanej710tki- zjadło  mi na lecie ludkuf zasilacz i odkryłem też że mam pourywane jakieś kable w ukochanej 130stce, i sam nie wiem od czego i do czego a jest tam sporo kabli diód przełączników  :twisted: )..
**Mikszej nie Sfort noter tylko "jakieś małe interko" ;)

8

Odp: Gry i Programy

Hej!!!
Przypominam, że większość produkcji Sword Soft nadal jest chroniona prawem autorskim.
Mały, czemu nie zwrócisz się do wydawcy (to znaczy - do mnie ;)?
Banzai powibnienesz znaleźć w archiwum MIRAGE.

Sikor umarł...

9

Odp: Gry i Programy

Hej . Sikorku:) wiem wiem prawa autorkskie wszedzie mi o tym mowia:D

Ja poprostu chce uzbierac cala kolekcje swordowego softu... nie chce tego rozpowszechniac. czesc mam w innym lokum (mieszkaniu) tylko atarki nie posiadam (jest w kolejnym miejscu) ..
wiec prosze podeslijcie mi to co mozecie, a tego czego nie mozecie to tez podeslijcie...

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

10

Odp: Gry i Programy

Chyba Sword bedzie musiało kupić oryginały swoich produkcji bo inaczej przyłożą reke do piractwa w Polsce...;)

gep/lamers^dial

11

Odp: Gry i Programy

jakbylem maly i mialem atari z xc12 to chcialem zamowic w mirage Cyborg, ale nie mialem hajsu : p

12

Odp: Gry i Programy

"Kiedy bylem maly..... chcialem kupic Cyborga" :D

13

Odp: Gry i Programy

dzieki chlopaki za pomoc:) dostalem cala mase maili z programami i innymi ciekawostkami....

ps. co to jest MY DOOM  8)

a powaga to nic nie dostalem  :cry:

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

14

Odp: Gry i Programy

chcialem wyslac tego casa ale odrzucalo z powodu przepelnionej twojej skrzynki !

"wszystko się kiedyś kończy......."

15

Odp: Gry i Programy

mega wyrabany rotfl....:))))))))) tam nawet my doom sie nie zmieści...:)

gep/lamers^dial

16

Odp: Gry i Programy

poczekajcie sprawdze:P


EDIT: HMMM nie wiem gdzie wy to wysylaliscie ale ja mam 12 MB wolnego!!! wiec jak ktos chcial i mial dobre checi.. niech jeszcze raz je zbierze do kupy i wysle... Dzieki....

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>