76

Odp: No to lecim z Fujinet.

@ZuluGula
Kabel SIO Z Atari wchodzi do gniazda w stacji. Do drugiego gniazda w stacji wpięty mam FujiNet. A w niego SIO2SD, które mam też zrobione przelotowe w obudowie SF-354. Więc w SIO2SD jeszcze mogę np. wpiąć SIO2PC w razie potrzeby ;)

77

Odp: No to lecim z Fujinet.

Hmm. wiecie panowie , FN klepie według szablonu, dokładnie jak autor sobie życzy. Tu nie ma pola do manewru, taka franczyza ;) . No i tu sorry, było to projektowane do stockowego Atari. Jak ktoś sobie tam coś wywiercił, zainstalował koło gniazda SIO jakieś gniazda to jednak jest jego problem a nie FN czy mój ? Prawda ?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

78

Odp: No to lecim z Fujinet.

Ja nie narzekam, dopytałem się i jest ok dla mnie, jak myślę :) Okaże się, jak przyjdzie :)

Sikor umarł...

79

Odp: No to lecim z Fujinet.

Też nie widzę problemu i narzekań, jedynie przewrażliwienie :P

80

Odp: No to lecim z Fujinet.

Testowanie wgrywania CAS z FujiNet  ;) Draconus poszedł ;) Teraz lece z Numenem w 600 bodów ;) . 55 minut wgrywania. Bywa losowo... ;) Echhh, młodość sie przypomina ;)

https://www.youtube.com/watch?v=K44wOiH8INE

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

81

Odp: No to lecim z Fujinet.

Jak tę opcję uaktywnić w kupionej i używanej już od Ciebie FujiNET? Jakąś aktualizacją carta?

82

Odp: No to lecim z Fujinet.

Firmware zawsze warto zaktualizować. Potem wgrywasz CAS na kartę pod nazwą TEST.CAS, wybierasz go w browserze plików i montujesz jako pierwszy dysk. Potem Option i w momencie resetu dokładasz Start (żeby było wciśnięte Start+Option - usłyszysz bipnięcie jak przy wczytywaniu z kasety). Wtedy wciskasz środkowy przycisk na FN i trzymasz go chwilę aż zniknie niebieska dioda (jak sie znów zapali to nic), wciskasz Spację i znów wciskasz ten środkowy przycisk - powinna się zapalić zielona dioda (skrajnie prawa). I się wczytuje. A potem to pytanie, czy wygrałeś na loterii czy nie (ja dzisiaj przegrywam).

Ostatnio edytowany przez perinoid (2020-11-29 20:37:40)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.