1

Temat: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

Chciałem zrobić sio2ide ale strona www.atari.cuprum.com.pl gdzie sterownik był opisany nagle się ulotniła. Gdzie można znaleźć informacje na temat sio2ide? Może strona zmieniła nazwę?

2

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

wieczorkiem puszczę na majla zipka

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

To samo mialem zapytac. Gdyby ktos mial archiwum wszystkich materialow to bylbym wdzieczny. Moze by tak zrobic podobna strone w nieco lepszym lejałtem? Zglaszam sie na ochotnika do wykonania rzemieslniczej roboty, wyslijcie mi jeno to co tam bylo (a bylo afair sporo).

4

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

mam zipy ze wszystkimi wersjami finalnymi 1.7 3.2 i 4.2 plus skany płytek itp.... (oraz schemacik osobnego programator do v1.7 i 4.x) wystawie wsio na swoim serwie wieczorem (późnym bo nie wiem o której wyrwę się z roboty) a na email'a puszcze linki

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

Ale jak masz to daj tez reszte stuffu z tej strony.. przyda sie ludziom

6

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

Ja zdaje sie mam mirror strony w chacie... mialem do niej zrobic nowy lajałt i w zasadzie juz go zrobilem, ale potem jakos praca, praca, praca... i pomysl podupadl...  :?

7

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

trzeba wyslac maila z zapytaniem do Monsofta co jest ze strona moze by przeniesc na inny serv np. do Azbesta ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

ZTCP Monsoft siedzi w Stanach i pisał na p.c.s.a ze bedzie strone prowadzil dopoki mu jej nie zlikwiduja :) - zdaje sie ze to wlasnie nastapilo i jego byly pracodawca zdjal strone. Ale to tylko ZTCP.

9

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

z tego co ja wyczytalem jakis czas temu na forum dyskusyjnym to chodzilo mu chyba dopuki komp , server bedzie  pracowal tzn. nie rozwali sie  :rolleyes: no chyba ze sie myle...

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

to wszystko co na tą chwilę udało mi się znaleść:

http://217.153.209.190/~pigula/sio2ide/

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

11

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

A to co ja u siebie wydlubalem jest TU.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

12

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

To może by zrobić coś a`la aim, zebrać wszystkie ciekawostki, rozrzerzki, "TOMS-y", schematy itd. - nie wiem i wrzucić gdzieś - nawet "pod aa" - chyba by nie wyszło tego aż tak dużo, co?

--------

Aha jako nazwę stronki proponuję: PÓŁGIGAMEGA! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

odnosnie tworzenia stronki ze schematami trzebe sie pytać Pasia bo mial takei cos stworzyc jakissssssss czas temu ale cos tego narazie nie widac.. :(

"wszystko się kiedyś kończy......."

14

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

wazne jest aby stronka stała na stabilnym serwerze - żeby za półroku jej nie wcieło... dlatego uważam, że dział hardware na AA to najlepszy pomysł - sęk tylko kto się tym zajmie bo tata Dely ma również swoje życie rodzinne i to trzeba uszanować!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

15

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

No zesz kurde mol przecie zglaszam sie na ochotnika od jakiegos czasu, ale nikt tego chyba nie zauwazyl! Slac mi rozszerzki wszelakie to cos z tym zrobie. W tej chwili u siebie mam opisy do

- simm by pasiu
- sio2pc na max232
- stereło (ale jakis troche lipny opis, mozecie slac inne)

Miejsce na serwerze (stabilnym) mam takze jest gdzie postawic.

16

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

Mialo jeszcze minac troche czasu zanim zostanie to ogloszone, ale co zrobic, skoro lud sie domaga... Jak juz ktos zauwazyl, taka strone zapowiedzial Pasiu i jest on w jakimstam stopniu zrobiona, choc sporo brakuje. Mam nadzieje, ze zmobilizuje to Pasia do dalszej pracy :)

http://hardware.atari8.info/

17

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

Mialo jeszcze minac troche czasu zanim zostanie to ogloszone

Troche czasu ? ja mialem informacje ze ma sie ukazac w styczniu  8O a narazie to niewidze tam jakis schematow cobym niemial :( czekam na nowe rozwiazania  :P
pozdr.
Stryjek

"wszystko się kiedyś kończy......."

18

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

Za jakis czas strona miala byc upubliczniona, bo o tym, ze jest tworzona bylo wiadomo wczesniej, nie bylo to jakos utajnione :)

W tej chwili jest pare schematow tylko, ale mam nadzieje, ze bedzie znacznie wiecej. Poza tym nie wiem, czy kiedykolwiek bedzie ich baaardzo duzo, bo te co sa, sa zrobione przez Pasia i nie wiem czy bedzie wrzucaj takie dane, ktorych sam nie sprawdzi. Jakosc przed iloscia :)

19

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

i bardzo dobrze niech wrzuca tylko sprawdzone!!! Tak będzie najlepiej!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

20

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

Słuchajta, kto ma więcej czasu i pojęcie o tym niech robi tę stronę tą razem z Pasiem... będzie więcej schematów i nie będziemy tak Pasia duperelami przeciążać... niech tworzy!

21

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

czy ja jestem niewidoczny?

22

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

xan: najwyrazniej :)  widac glownie Twoj palec :)

23

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

Ten palec ktory wlasnie mowi co powinienem myslec o tych co mnie olewaja ;P

24

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

Nikt Cie nie olewa, masz sprawdzone (!) i dzialajace (!) schematy - wysylaj na maila wraz z instrukcja.

25

Odp: Gdzie się podziały informacje o sio2ide ?

Nikt cię nie olewa, tylko na poprzednim avatarze przypominałeś Pinokia i to ludzi zniechęcało...  :P