1

Temat: [S] książki ze stajni Hofacker

Hej!

W ramach ogarniania chaosu, który mnie opanował przyszedł czas na pozbycie się paru przedmiotów które przeleżały wiele lat a z których nie skorzystałem więcej niż raz. Może ktoś zrobi z nich lepszy użytek niż ja, na pierwszy ogień idą książki "ze stajni" Hofacker, znajdziecie w nich kawał historii oraz parę kawałków kodu które pojawiły się później również na Atari ;-)

Książki pochodzą z lat '80 (większość z nich ma datę 1982, niektóre 1984). Książki oczywiście noszą ślady użytkowania i papier nieco pożółkł, ale ogólnie są w dobrym stanie.

Proponowana przez mnie cena to 30 zł za całość (wszystkie 6 szt). + cena wysyłki (paczkomat)

http://seban.pigwa.net/temp/hofacker_books.jpg

ps) I jeszcze jedno... część papierów których muszę się pozbyć a ich sprzedawanie/wysyłanie mija się z celem ze względu na ich znikomą wartość, skanuję i umieszczam tutaj... być może kogoś to zainteresuje:

skany starych dokumentów

2

Odp: [S] książki ze stajni Hofacker

Podpowiem, że dobre książki. Trzy niższe mam, jedna widzę oparta o C64. Nie znam dwu pierwszych pozycji ze zdjęcia, przyznam szczerze...

Sikor umarł...

3

Odp: [S] książki ze stajni Hofacker

Jestem zainteresowany.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

4

Odp: [S] książki ze stajni Hofacker

@Rastan: Dzięki za zainteresowanie, wysłałem e-mail via forum.

@Sikor: Dzięki za "promocję" :) Co do dwóch pierwszych książek (OHIO Scientific), to zawierają one projekty różnego rodzaju, dla komputerów OHIO Scientific, np. programator EPROM-ów, podłączenie AY-3-8912 i parę innych historycznych ciekawostek. Komputery oczywiście były oparte o 6502, więc przystosowanie projektów do Atari czy innych maszyn opartych o 6502 nie było dużym problemem.

http://seban.pigwa.net/temp/OHIO3a.jpg

http://seban.pigwa.net/temp/OHIO3b.jpg

5

Odp: [S] książki ze stajni Hofacker

Fajne pozycje w sumie.

Sikor umarł...

6

Odp: [S] książki ze stajni Hofacker

Transakcja zakończona pomyślnie. Sądzę że temat można zamknąć.