26

Odp: BC's Quest for Tires

Sikor, nie drąż, widzisz przecież, że tu nic konkretnego się nie dowiesz, a Pin nie ma nic w tym temacie do powiedzenia, tylko jak zwykle se musiał napisać cokolwiek. Po prostu nie lubi MyDOS, więc lepsze są wszystkie pozostałe DOS-y i tyle. Aha, oczywiście na czele z sdx.
Jak dla mnie MyDOS jest jednym z najlepszych dosów. Niemniej jednak po co w ogóle pełnoprawny dos do gier? Lepiej jakiś gamedos zastosować, czy tam inną ładowaczkę.

27

Odp: BC's Quest for Tires

@Mq, ja osobiście lubię i szanuję Pin-okia, ale taka krucjana na każdy temat między nim a XXL-em mnie juz denerwuje. Założyłem odpowiedni wątek, skoro się powiedziało A, mam nadzieję, że Pin-okio powie B, a nie jest to tylko bicie piany. Parafrazując słynny film: "Macie ty niezły burdel, siostrzyczki".

Sikor umarł...

28

Odp: BC's Quest for Tires

A wracając do tematu, ktoś może coś więcej napisać o tym PERCOM? Szukam informacji i znajduje tylko to, że był to producent stacji dysków, stworzył swój standard DD i oprócz Atari za tym standardem podążyli inni.
Ale coś więcej chciałbym się dowiedzieć jeżeli jest to wiadome.

29

Odp: BC's Quest for Tires

http://atariki.krap.pl/index.php/SIO#Blok_PERCOM

Edit: ...oraz http://atariki.krap.pl/index.php/Lista_ … ndy_PERCOM

Ostatnio edytowany przez mono (2021-02-28 23:08:08)

hex, code and ror'n'rol!
"mężczyzna wydoił wielbłąda żoną" / "wcześniej miał na imię Heidi i był niemiecką kulomiotką" / "niewiedza buduje, wiedza rujnuje" / "błąd był tolerowany, a teraz tolerowany być nie chce"