1

Temat: Zamienię (sprzedam) gry z Atari 5200 na XL/XE

Zamienię kartridże z Atari 5200 na gry dla XL/XE. Najbardziej zależy mi na tych poniżej, ale rozważę też inne propozycje.

Wszystkie moje są w pudełkach w stanie dst/db (niektóre pudełka bardziej podniszczone). Szczegółowe zdjęcia przesyłam zainteresowanemu na email.

z gier na 5200 posiadam: River Raid (pudełko, cart), Galaxian (pudełko, cart, instrukcja), Defender (pudełko, cart, instrukcja), Missle Command (pudełko, instrukcja-zalana, cart)

Niestety nie posiadam obecnie 5200. Kiedyś miałem i gry działały. Teraz nie jestem tego w stanie na 100% potwierdzić. Jeśli nie pójdzie u zainteresowanego, po prostu unieważnimy wymianę a ja zwrócę za ew. wysyłkę. Myślę że uczciwiej być nie może smile

Gry które mnie interesują (cart):

pac man
hero
miner 2049r
tennis
qix
pitfall 1/2
super cobra
choplifter
decathlon

Ostatnio edytowany przez stRing (Dzisiaj 15:32:41)

Post's attachments

5200.jpg 287.01 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: Zamienię (sprzedam) gry z Atari 5200 na XL/XE

Rozumiem, że tylko oryginały. Jak nie trafisz kogoś na wymianę - pomyśl o sprzedaży, w razie czego się zapisuję. W carty spojrzę, ale ewentualnie mam bez instrukcji (Quixa z instrukcją nie oddam,  mam jednego). Nikła szansa, że znajdę PacMana lub Tennis, ale nie jestem pewien. No i wchodzę w to wtedy, gdy okaże się że mam duble.

Sikor umarł...

3

Ok, super. Mogą być same carty.
Jak pisałem rozważę też inne propozycje, ale to pewnie jak nikt się nie znajdzie na te tytuły które wymieniłem.
Sprzedaż w ostateczności, ale też nie odrzucam.

Edytowałem pierwszy post, Lode runner jednak mam. Dodałem też parę tytułów.

Ostatnio edytowany przez stRing (2021-03-21 22:18:28)

4

Zainteresowanie wymianą jest zerowe.
Zdecydowałem się więc na sprzedaż.
Moja cena to 300zł z darmową wysyłką paczkomatem, za 4 gry jak w tytule. Wolałbym tego nie rozbijać.
Jeśli nie będzie zainteresowania to pewnie trafią na aukcję internetową kiedyś.
To ten, kto pierwszy ten lepszy smile wrzucam też info na AOL

Warunkiem wysyłki jest wpłata na moje konto i podanie danych do paczkomatu, zainteresowanych proszę o kontakt bezpośrednio przez email.

5

No, ja niestety nie znalazłem cartów na wymianę.
Jak do piątku nie znajdzie się chętny - biorę.

Sikor umarł...