Temat: MyDOS na carcie

lamerskie pytanie
Czy można umieścić MyDOs na carcie ...  a najlepiej żeby jeszcze był z nim TN  ..

.

2

Odp: MyDOS na carcie

Teoretycznie tak, choć nie wiem, jak będzie z odczytem DUP.SYS. TN zastępuje DUP.SYS wtedy.
===================================================================
Można: https://www.atarimax.com/freenet/freene … le.php?585

Ostatnio edytowany przez Sikor (2021-03-30 16:37:01)

Sikor umarł...

3

Tom Navigator nie musi zastępować dup.sys. Można mieć obraz dyskietki z Mydos'em, a TN nagranego obok jako tn lub tn.xex i w miarę potrzeby uruchamiać go poprzez wczytanie pliku.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

4

@Piguła: można, ale na carcie ju  z tym gorzej, a piszemy o carcie. A dlaczego gorzej? Bo musi się jakoś uruchomić. A że oddzielnie, to wiem, bo tak kiedyż stosowałem.

Sikor umarł...

5

Owszem - wymagałoby to już zmian... bo ten dos jest dwuplikowy i dup.sys szuka domyślnie na d1.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

6

Znalazłem kiedyś gdzieś w necie takie oto coś, co załączam tu w załączniku jako załącznik. Jest sobie DOS w postaci pliku xex, można odpalić z czegokolwiek, choć nigdy nie używałem, więc nie wiem na ile mamy stuprocentowy i sprawny MyDOS w tym przypadku. Może dopisze ktoś szersze info jeśli to zna.

Ostatnio edytowany przez Mq (2021-04-03 01:02:55)

Post's attachments

MyDOS 4.55 Rescue Loader.xex 16.78 kb, liczba pobrań: 8 (od 2021-04-03) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.