1

Temat: [S] Podręczniki i broszury

Mam na zbyciu trochę wydawnictw profesjonalnych i amatorskich, bezpośrednio lub pośrednio związanych z Atari. Wszystkie pozycje w języku polskim.

1. Komputery osobiste, ISBN 83-2060758-2
Książka z 1987 roku, Wydawnictwo Komunikacji i Łączności. Grzbiet klejony i niestety ze starości kartki wypadają.

2. Język FORTH – Jan Bielecki, ISBN 83-204-0930-6
Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, Warszawa 1988. Opis na podstawie dialektu fig-Forth.

3. Język C. Interpretacja standardu – Jan Bielecki, ISBN 83-204-0998-5
Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, Warszawa 1988.

4. Poznajemy FORTH – Jan Ruszczyc
SOETO, Warszawa 1987

5. Asembler 6502 – Jan Ruszczyc
SOETO, Warszawa 1987

6. Mad Designer (broszura)

7. Print Shop (książeczka)

8. Megafont II + (broszura)

9. Rambrandt 2.0 (broszura)

10. Technicolor Dream – Red Rat Software (dwustronicowa broszura)

11. Rubber Stamp – XLEnt Software (książeczka)

12. Page Designer – XLEnt Software (broszura)

13. Typesetter – XLEnt Software (książeczka)

14. First XLEnt Word Processor – XLEnt Software (książeczka)

15. Kompilator Języka Deep Blue C dla Atari – Megabajt, Warszawa (książeczka)

16. Kyan Pascal kompilator [Atari] – Biuro Usług Komputerowych „Eurobit”, Warszawa (książeczka – brak polskich liter w tekście)

Sprzedaję w całości. Cena wstępna to 60,00 zł. Wysyłka gratis. Jeśli ktoś chciałby nabyć powyższą literaturę, proszę o licytację w tym wątku w terminie do 15. 04. 2021 (czwartek), do godziny 20:00 czasu Atari Area. Wysyłka wyłącznie Pocztą Polską (na adres lub z odbiorem w punkcie) na terenie Polski.
Jeśli chętnych nie będzie, książki powędrują do niebieskiego pojemnika z napisem PAPIER
:(

Papier wszystkich wydawnictw jest mniej lub bardziej pożółkły.

Ostatnio edytowany przez Bluki (2021-04-23 21:22:13)

2

Odp: [S] Podręczniki i broszury

licytuję: 60 PLN

3

Odp: [S] Podręczniki i broszury

ja: 71 PLN

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

4

Odp: [S] Podręczniki i broszury

Najwyższą kwotę zaproponował uicr0Bee, a więc wiadomo, do kogo powędruje literatura :)

@uicr0Bee, mejl wysłany.

5

Odp: [S] Podręczniki i broszury

Dla porządku, donoszę że paczka dotarła i wszystko jest zgodne z opisem. Dziękuję.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

6

Odp: [S] Podręczniki i broszury

Dzięki za info, uicr0Bee.

Czyli temat do zamknięcia.