151

Odp: The Last Squadron

Sikor napisał/a:

Ok, idą święta, więcod jutra dostępna wersja cyfrowa w 7z:
1. Obraz car (testowany z AVG Cartem, pójdzie na 48K)
2. Wersja na 256KB (nie zapewniam zgodności z wszystkimi rozszerzeniami pamięci)
3. Instrukcja marnej jakości w PDF (zastanawiam się, czy z możliwością wydruku, czy bez) - dobra jakość tylko dla wydań fizycznych.
Cena dla forumowiczów: 18zł

Super sprawa, brawo. Posiadam od dawna wersję fizyczną, ale wygodniejsza byłaby dla mnie wersja na EXT-RAM lub *.car. Cena taka sama dla posiadaczy czy jakoś inaczej? ;-)

152

Odp: The Last Squadron

Super, czekalem na to :)

153

Odp: The Last Squadron

Sikor napisał/a:

I tak, wiem, że zaraz będą piraty, teraz też są, ale nieoficjalne (tak, udało mi się do takiego dotrzeć. Nie pytaj).

To ja spytam  :)
Jestem ciekaw każdego fizycznego wydania 'nieoficjalnego' nowych gier. Jeśli masz foto takowych to zapodaj.

154

Odp: The Last Squadron

Fizyczny nie, ale ordynarna kopia mi się trafiła. Jest oficjalna wersja z Chile ;) - 10 sztuk wersji budgetowej (12, bo jedna przyjdzie do mnie i jedna dla Shantiego).

Sikor umarł...

155

Odp: The Last Squadron

@Sikor: Ale mam nadzieję, że wyślesz przed Świętami ;-) Bo Allegro mi napisało, że za 8 dni :-D

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

156

Odp: The Last Squadron

Ja też mam nadzieję, że pogram na święta :)

157

Odp: The Last Squadron

Lopez już ma na mailu ;) A perinoid? Nie wiem, ale według mnie powinien właśnie sprawdzić maila.

Sikor umarł...

158

Odp: The Last Squadron

Podziękował! będzie co robić na święta :)

159

Odp: The Last Squadron

Smacznego ;)

Sikor umarł...

160

Odp: The Last Squadron

Ja nie kolekcjonuję wersji pudełkowych czy "kolekcjonerskich" ale taką elektroniczną mogę nabyć.

161

Odp: The Last Squadron

@x_angel: maila znasz ;) Albo telefon ;)
Ok, dodałem do paczki wersję cartridge-a 256KB. Ponieważ niektórzy nie mogą odpalić na AVG Carcie - mały hint, proszę zmienić rozszerzenie .car na .bin w tym przypadku (w paczce pozostaje car, bo tak mam lepiej dla mojej konfiguracji, ale ukłaon w stronę tych, co nie potrafią - wersja na carta 256KB ma rozszerzenie bin).
Jak ktoś już dostał - paczki będę wysyłał ponownie jakoś wieczorem.

Sikor umarł...

162

Odp: The Last Squadron

Ciekawe, wersja 512KB z mojego AVG działa bezproblemowo.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

163

Odp: The Last Squadron

Problemy mają głównie "zagramanicą", jak to się mawia ;)

Sikor umarł...

164

Odp: The Last Squadron

the thing is that the CAR file that is in the archive you're distributing is actually ROM/BIN* (no CAR header indicating cart type) and as such it can't work (unless you rename it to BIN or redo as a proper CAR file)

i can't see how that could work for anyone unless you have multiple versions of the archive and some get one with proper file in it (ROM has 524288 bytes, CAR should have 16 more (524304))

*confirmed with a person that bought the game from you yesterday or so

165

Odp: The Last Squadron

@tmp, yes, how I wrote on atariage - simply rename CAR to BIN fix it. Game was tested in development with your AVG Cart.

Sikor umarł...

166

Odp: The Last Squadron

Można bardzo prosto i szybko dorobić odpowiedni nagłówek.

[edit]
Wysłałem ci na maila pliki CAR już z nagłówkami.

Ostatnio edytowany przez perinoid (2021-12-22 12:43:17)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

167

Odp: The Last Squadron

perinoid napisał/a:

@Sikor: Ale mam nadzieję, że wyślesz przed Świętami ;-) Bo Allegro mi napisało, że za 8 dni :-D

A ja mam infor z allegro że za 12 dni :(.

Atari 65/130XE + SDrive + SIO2SD +xc12 ; AMIGA 600 2Mb + CF IDE+HxC SD ; AMIGA 500 +512Kb; C64 + 1541 +mag; klon A2600

168

Odp: The Last Squadron

To kłamstwo i potwarz! Ja dostałem na drugi dzień. A potem jeszcze pacza z drugą wersją. :-D

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

169

Odp: The Last Squadron

@axg, o ile mi wiadomo, masz już dawno na mailu. Chyba, że alledrogo przetrzymuje w swoich zasobach :)

Sikor umarł...

170

Odp: The Last Squadron

Dla wszystkich, którzy mają problemy z ukończeniem gry:



- wpisanie "sikorsoft" na stronie tytułowej daje nam 20 żyć na początku gry (wskaźnik maksymalny pokazuje 9)

- dodatkowo wciśnięcie "START" daje nam nieśmiertelność na danym poziomie (należy powtarzać na każdym nowym poziomie)

- przycisk "SELECT" powoduje natychmiastowe przejście danego poziomu

171

Odp: The Last Squadron

Sikor napisał/a:

@axg, o ile mi wiadomo, masz już dawno na mailu. Chyba, że alledrogo przetrzymuje w swoich zasobach :)

Dokładnie , już mam i pogrywam, dzięki !!!

Atari 65/130XE + SDrive + SIO2SD +xc12 ; AMIGA 600 2Mb + CF IDE+HxC SD ; AMIGA 500 +512Kb; C64 + 1541 +mag; klon A2600

172

Odp: The Last Squadron

gdzie moge kupić wersje cyfrową TLS ?

.

173

Odp: The Last Squadron

U mnie ;)

Sikor umarł...

174

Odp: The Last Squadron

no teraz doczytałem na Twojej stronie Sikorku, odezwe sie na priv

.

175

Odp: The Last Squadron

ok ;)

Sikor umarł...