Temat: Muzyka z Bomb Fusion na Atari

Panowie - do tej pory chodzi mi po głowie muzyka z Bomb Fusion na Atari (chyba inna niż na c64). Moje pytanka: kto był jej autorem i jeśli była na czymś wzorowana - to na czym? (wykonawca, utwór). Pozdrawiam. Gierka świetna a muzyczka podnosi jej miodność zdecydowanie :).

sm,sf,film,emulacja

2

Odp: Muzyka z Bomb Fusion na Atari

Nie znam z personaliów autora tej muzy, ale w gierce było Music: Riff (chyba na ST też muzykę robił, bo podobna, choć samej gry nie widziałem)

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Muzyka z Bomb Fusion na Atari

ehhhh ta muzyka w wykonaniu Steka, to totalna pomyłka. Gorszej profanacji dawno me biedne sluchawy nie doswiadczyly. A jestem wielkim FANEM YAMAHY ze StEka.;)  Muzyke "fucktycznie" w wersji na Steka pisał Riff, ale to raczej mu nie wyszlo (niech mu ziemia lekka bedzie) . Na malucha calkiem sympatyczny kawalek. Choć nie dam sobie jajka uciąc, że to nie jakas przerobka piosnki z reala.

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

4

Odp: Muzyka z Bomb Fusion na Atari

Właśnie - mnie interesuje muza z wersji 8 bit - też mi się wydaje, iż może to być przeróbka jakiegoś songa z reala - ale nie jestem pewien. Może jakiś Stary Atarowiec - Ultra Mastah cośtam pomoże i odpowie na moje pytanie zawarte w pierwszym poście?

sm,sf,film,emulacja

5

Odp: Muzyka z Bomb Fusion na Atari

Dracon, Dracon! ;)
Just kidding...