Temat: Naprawa Shneider Euro PC II

Witajcie!

Poszukuję kogoś do naprawy komputerka Shneider Euro PC II. Wylała bateria i narobiła trochę zniszczeń. Sprzedawca napisał że się uruchamia ale po tym co zobaczyłem po rozkręceniu komputerka to słowa chyba w kategorii bajki :) Ciekawy sprzęt więc fajnie jakby dało się go uratować. Moim zdaniem dużych zniszczeń nie ma ale ja się za bardzo nie znam :) Poszukuje także zasilacza do niego albo kogoś kto potrafiłby przerobić laptopowy. Zdjęcie płyty głownej mogę wysłać na @. Najchętniej kogoś z Warszawy. Ale wysyłka też jest możliwa.

Pozdrawiam

65xe 128kb;800XL Side2,u1mb, Sdrive Max;STe;MST1;MSTe,uSatan,Netusbee;MSTe;Falcon14MB;

2

Odp: Naprawa Shneider Euro PC II

Podbijam temat.

65xe 128kb;800XL Side2,u1mb, Sdrive Max;STe;MST1;MSTe,uSatan,Netusbee;MSTe;Falcon14MB;

3

Odp: Naprawa Shneider Euro PC II

Witam
Jak chciałbyś się go pozbyć, sprzedać lub  zamienić za jakiś inny retro komp to jestem zainteresowany.

4

Odp: Naprawa Shneider Euro PC II

chętnie się pobawię, ale nie umiem okreslic ram czasowych operacji.
swego czasu usiłowałem to kupic na allegro, ale ktoś go zawinął...

chętnie tez mógłbym go odkupić (aktualnie mieszkam na Bemowie)

przechodze na tumiwisizm

5

Odp: Naprawa Shneider Euro PC II

nie wiem w końcu czy dostałeś moją wiadomość, czy nie ale odpowiedziałem na twojego maila i tu komunikajca się skończyła

fajnie było by dostać jakieś ack czy coś zwrotnie

przechodze na tumiwisizm

6

Odp: Naprawa Shneider Euro PC II

Hey,
Ja również wyraziłem chęć zakupu tego Euro PC II, ewentualnie zamiany na coś retro innego, sprawnego.
Gdybyś chciał się zamienić to jestem gotowy się dogadywanie się :)

7

Odp: Naprawa Shneider Euro PC II

Komputer aktualnie jest w drodze do Candla na serwis. Na ten moment nie mam potrzeby sprzedawać. Nawet nie odpaliłem jeszcze na nim Mach 3 :)

65xe 128kb;800XL Side2,u1mb, Sdrive Max;STe;MST1;MSTe,uSatan,Netusbee;MSTe;Falcon14MB;