Temat: (YT) Kuchenne rewolucje na moim kanale

Hejka,

Pochwalę się pewnym szalonym pomysłem. Otóż dużo osób narzekało, że mój kanał jest dwujęzyczny. Dodatkowo dużo osób też wskazywało, że algorytm yt słabo radzi sobie z takimi dwujęzycznymi kanałami (w sensie słabo znajduję dla nich grupę docelową i słabo je promuje). Stąd uznałem, że rozdzielę kanał na dwa i obecnie jestem w trakcie kuchennych rewolucji... przepraszam 8-bitowych rewolucji. :D

Dodatkowo uznałem, że skoro i tak muszę pokasować filmu i uploadować je od nowa, to poprawię trochę rzeczy, na które widzowie narzekali. Stąd można powiedzieć, że są to nowe stare filmy.

Zerknijcie w wolnej chwili na nową polską wersję kanału. Co sądzicie o takim pomyśle?

Filmów będzie oczywiście wkrótce więcej. I oczywiście najwięcej o 8-bitowym Atari! A jakże!

Zapraszam do subskrybcji. A jeśli ktoś chce wspomóc kanał niewielkim kosztem, to prośba o komentarz na yt pod wybranymi filmami. Dużo komentarzy to dla yt znak, że filmy są ciekawe i dzięki temu bardziej je promuje.

https://www.youtube.com/channel/UC6GTxUPzDnL0rW8CeZqRkDQ

P.S. Nie wiem dlaczego, ale nie mogę zrobić normalnego klikalnego linka. Mam jednak nadzieję, że każdy sobie poradzi z copy paste. :P

Ostatnio edytowany przez itguyinaction (2022-03-12 14:36:12)