Temat: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

Witam!

Chcialem sie z Wami podzielic z trosk i poradzic. Moge zalatwic projektor za 800 zl na dobe. Niestety, oznacza to, ze abym mogl go sprowadzic na zlot musialoby przyjechac 50 osob, lub musialbym podniesc cene o 10 zl a i tak osob musialoby byc 40... Co o tym myslicie? Moze lepiej dac sobie spokoj?

2

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

big screen fajna sprawa, tyle tylko że 50 osób to pewnie się nie zjawi (a 40 raczej na pewno) tyle tylko że jak zawołasz 50zl za wjazd to może część osób które się zadeklarowały rozmyślić i nie przyjechać w ogóle, także ja raczej odradzam

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

Przykro mi to stwierdzic ale jesli wejsciowka podskoczyla by do 50pln to ja sie chyba wypisuje. Poza tym 24h to malo jak na te 10pln wiecej.

4

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

Vasco, przecież nie musi być 1600x1200 !
Przejrzałem kilka stron i zazwyczaj pisze, że 300 PLN/dobę.
www.onet.pl "projektor"

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

5

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

lepiej nie, niech będzie bez BS...

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

Vasco, przecież nie musi być 1600x1200 !
Przejrzałem kilka stron i zazwyczaj pisze, że 300 PLN/dobę.
www.onet.pl "projektor"

Ja wiem, ze nie musi byc 1600x1200 :). U mnie struktura kosztowy wyglada tak:
- 400 wynajem NETTO
- 200 gosciu do obslugi
- 50 transport

ale wszystko k*.*! NETTO! Pewnie te 300 to tez, bo to oferta dla firm. W sumie mozna by powiedziec, ze w Posen jest tylko 100 zl drozej, ale razem to daje 800 zl!

Tych, ktorzy sie boja, moge uspokoic, ze wejsciowka nie wzroscie! Cel nie uswieca srodkow! :)

7

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

40zl to i tak duzo dla osob, ktore sa na utrzymaniu rodzicow, ktore nie maja pracy i ktore mieszkaja na drugim koncu Polski (np. ja)... wiec moze lepiej dac sobie spokoj z projektorem ?

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

8

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

A duzy telewizor nie wystarczy ? Vasco, rozpytaj sie w okolicy kto ma kino domowe i problem z glowy ;-)

--
Dhor/M.E.C.

9

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

Wlasnie, 28"-32" by styknal w zupelnosci IMHO :^)

10

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

200 gosciu do obslugi

Sami nie znajdziemy wlacznika? ;)
No coz, na sile nie bede nalegal, ale fajnie by sobie przypomniec stare dobre czasy (tym bardziej ze znowu mamy papierowa gazete i zapowiada sie pierwsze od dawna prawdziwe demo compo).

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

11

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

problem z projektorem jest taki, ze nikt nie chce go pilnowac na party, wiec osoba z obslugi bylaby ok.
Natomiast co do liczby osob - trwaja knowania blizej niezidentyfikowanej grupy osob zeby na to party przejechalo pare ludkow ze 'starej gwardii' (w sumie ja tez jestem stara gwardia :))
wiec moze bedzie >40.
dhor! ty zyjesz? to czemu sie nie zapisales ze jedziesz na party?

: 404. Stopka not found

12

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

Ja mysle ze ze nawet 50 sosb mogloby byc.  Poza tym aby nie ryzykowac mozna wziac bigscreena przynajmniej na 1 dzien - na kompoty. wrazie totalnej klapy frekfencyjnej zorganizowac sciepe kto moze na tego bigscreena. Jestesmy w koncu taka paka ze nie damy umrzec takim imprezom! i kasa zawsze sie znajdzie jak trzeba! Ja bym zaryzykowal. Od razu z gory mowie ze z 50zl moge wrazieco doplacic jak zabraknie na BS. Pozdrawiam i licze na was Atarakomaniacy!. ps. z Wawy mam pake do zabrania 5 os. a wiem ze moze pojechac i z 10. Trwaja negocjacje z Samurajem (raczej jego żoną) Seban z Rzoogiem może dojadą w sobotę. kilka osob jeszcze do sprawdzenia.   Eru co z Kwasem? manym ? Winnikiem ??   Takze mysle ze moze sie zebrac to 50 os.!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

13

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

Eru co z Kwasem?

ohoho, lsd popaki :) widze ze bedzie sie dzialo ;)

sun/goes/nowhere/fo/real

14

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

wyslalem majla do bulby (pracuje z nisesem) i kwasa.
szukam majla do winnika.
natomiast zasadniczo, to NIE SA ATAROWCY :)
Ale byli na tylu party kiedys... ze spox :)
takze mysle ze nikomu nie bedzie to przeszkadzac :)
Jezeli przyjedzie samuraj i slajty, to rulez :)
papa
/eru

: 404. Stopka not found

15

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

:evil:  UWAGA! :twisted:
Aby wspomoc kase Vasca oglaszam mala Aukcje.  Posiadam dwa pudelka pelne dyskow 5.25 na ktorych onegdaj pisalem msx, bawilem sie turbobasicem i probowalem swoich sil z assemblerem . Znalezc tam bedzie mozna rozne ciekawostki, ktore nigdy nie ujzaly swiatla dziennego. kawalki, ktorych nie slyszal nikt oprucz samego autora. Gierki, ktore kiedys mialy byc wydane i umarly w polowie produkcji. oraz duzo wiecej niespodzianek.

Dochod ze sprzedarzy tych dyskow przeznaczam na zasilenie funduszy Copy Party!
Cena wywoławcza 20 zł

Odbior w Opalenicy!   
Pozdrawiam i czekam na odzew!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

16

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

no no chyba będę brał udział w licytacji hehe (mam tylko prośbę skopiuj chociaż same msx na inne dyski bo jak wygra te pudła jakaś niekompetentna osoba to przepadną .....)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

17

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

:evil: Pigula - Niestety nie mam takiej mozliwosci. moja stacja poszla w drzazki jakies 4 lata temu od tamtej pory dyski lezakuja w szafie.  mysle ze to dobry pomysl z taka licytacja.   Eru !  nie masz nic do z licytowania ??  po takim weteranie pamiatka jest nader cenna!     Kwas moglby wylicytowac swoje Yoyo  !  od razu biore !! ;))  pomyslcie o czyms takim. Kase proponuje przeznaczyc na bigscreena!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

18

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

Ja mysle, ze te dyski przekopiuje sie w Opalenicy :)

Podbijam do 60 zl!

19

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

Ja mysle, ze te dyski przekopiuje sie w Opalenicy :)

Podbijam do 60 zl!

wiesz Vasco jak ty je wygrasz to na pewno nie zginą ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

20

Odp: Big Screen na Lecie Ludzikow 2002???

:twisted: No no !!    Proszę państwa!!

Jak do tej pory uzbieralo sie 360 zł!  (wliczajac kase z niezakonczonych jeszcze licytacji!)   Mam nadzieje ze na tych cenach sie nie skończy i liczę na to, że lista darczyńców powiększy się!! :idea:

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor