Temat: próbna

ja tylko proszę o trzymanie kciuków w dni: 7,8,9 czerwca.

meśka pisze probną mature ;p.i do tego na ocenę =_='. módlta sie chłopaki za mnie! polski, angielski, geografia ;]. no a w MARCU (!) matura właściwa. poszaleli w tej oświacie T_T".

a ja za to płacę.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

2

Odp: próbna

... przeciez to tylko formalnosc :)

3

Odp: próbna

w czerwcu matura probna ? w marcu wlasciwa ? hmmm.... dosc egzotyczne terminy - to w zwiazku wejsciem do UE ? ;)

4

Odp: próbna

A może był jakis wyciek tematów i to jest powtórka?

Tak czy owak powodzenia.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

Odp: próbna

Z tego co sie orientuje to tak naprawde jest kilka terminow matur, jest. np jeden zimą, a ten majowy to po prostu taki głowny.
Dodatkowe termint są dla miedzy innymi dla poprawiających, dla szkół dla doroslych i dla roznych nietypowych przypadkow (np. moj kumpel chodzil do poliecalnej i rownoczesnie w innej szkole mature robil, zadawal wlasnie zima)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: próbna

to jest po prostu zwiazane z niedawna reforma edukacji (ktora mnie tez objela ;) )... i tyle(jak sadze)

7

Odp: próbna

Meska tylko trzymaj sie z dala od Opola bo tam pisze sie kilkukrotnie:)

gep/lamers^dial

8

Odp: próbna

Z tego co sie orientuje to tak naprawde jest kilka terminow matur, jest. np jeden zimą, a ten majowy to po prostu taki głowny.

wlaśnie ^^". majówkowy to dla tych, którzy maturke piszą za pierwszym razem w szkole sredniej uznawanej powszechnie  za licek/technikum ;p. takto są sezonówki jak już napisano dla innych szkół ;p.


poza tym z tymi terminami matur tych właściwych... (próbna czerwiec, właściwa marzec) to oni brzydko mówiac chyba ocipieli =_='. pardąsik za bluzga. cała ta reforma sie zaczęłaod tej baby Łubackiej, bo zamiast kontynuować reforme to to babsko se wprowadzało swoje poprawki i co teraz mamy? jeden wielki zajebiście niefrasunkowy BURDEL, ale już nie ma kto tego posprzątać.

nie było mnie na próbnym polskim ;p. wybaczta, jutro i pojutrze już ide. poza tym nowa mature wygląa ponoć niczym teścik kompetencji na koniec gimnazjum (chłopaki mi mówili ;p). no a co do tych reform, to jak umieli na osattnią chwile kiedyś odwołać nową czy starą mature na rzecz drugiej, to ja wolesie gdzieś zaszyć z daleka od polskiej oswiaty... jak tak dalej pójdzie, bedę miała obowiazkowo matematyke =_='. odklepać !!

gep >>spoko ;pdo opola mam daleko. w krakowie sa przecieki testów gimnazjalnych ;D.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

9

Odp: próbna

Mesia - trzymam kciuki do bólu! :)

DASZ RADĘ!  8)

I Ty zostaniesz big endianem...

10

Odp: próbna

no to byłam na angielskim. ten test jest dla dzieci w 6 PODSTWÓWKI  8O. Masakra. Jeszcze mam nadzieję, że na właściwej maturce dadzą plyte z tekstami do słuchania na których kobieta czyta WYRAŹNIE. jak ktoś ma problem ze zrozumieniem słuchanego tekstu to ma przerąbane.

ogółem dla mnie było proste. w wyborczej dają odpowiedzi ^^.  jutro geografia.

poza tym polski też był latwy (podobno). jak sie przeczytało teksty źródłowe, to się miało odpowiedzi. odwołania były do III części dziadów i nad niemnem ;].

w angielskim z zadań pisemno/wypracowaniowych było napisanie pocztówki XD i listu do kumpla z anglii ;].

podsumowując -proste było  8) .

There's special place for me in hell. It's called the throne.

11

Odp: próbna

offtopic
Tak se looknalem na ta twoja galerie ...

Mesia, wystaw cos na kompoty na ornete :)
Przy obecnym regulaminie - przerzucenie na g2f paru co lepszych grafik moze zdeklasowac co niektorych khem faworytow khem dosc znacznie :)

Pozdro

12

Odp: próbna

http://www.deviantart.com/view/7873774/ - abo do jakiegos caricatoor 24h como!

13

Odp: próbna

niniejszym sprawozdanie z próbnej:
na polskim mnie nie było ;p
angielski był jak dla dzieci w 6 podstawowki
a geografia.... szkoda gadać, tak pojechanych rzeczy na oczy nie widziałam... :/...

mikuś, tak se offtopicząc (w końcu bałagan): to ja moge coś wystawić konwertnietego? Oo'

There's special place for me in hell. It's called the throne.

14

Odp: próbna

W obecnej wersji regulaminy nie są dopusazczone skany (nawet z własnych prac). NIe wiem, czy Meśka tworzy też od zera na kompie, bo przynajmniej część jej prac jest ołowkiem?...

15

Odp: próbna

meśka na kompie od podstaw też tworzy ;p.

There's special place for me in hell. It's called the throne.