1

Temat: Tajemnice Atari 5 i 6

Niniejszym chciałbym ogłosić, że Tajemnice Atari 5 i 6 są przygotowywane do wydania. Trochę osób zgłosiło już zainteresowanie, ale jest ono zdecydowanie zbyt małe, żeby pokryć koszty przygotowania i druku. Dlatego proszę o deklaracje chęci zakupu na zamowienia@retronics.eu. Numery 1, 2 , 3, 4 są już dostępne. Kolejne numery będą drukowane w znacznie mniejszych nakładach, dlatego brak deklaracji może skutkować niemożnością zakupu.

Post's attachments

render TA5-6.png 1.83 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

2

Odp: Tajemnice Atari 5 i 6

+ ja 5 i 6

.

3

Odp: Tajemnice Atari 5 i 6

Wyślij maila pliz.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

4

Odp: Tajemnice Atari 5 i 6

Mnie tez dopisz na kolejne numery, mail poszedl do Ciebie :)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

5

Odp: Tajemnice Atari 5 i 6

Serio nikt już nie chce kolejnych numerów? Jeśli tak, to temat umrze śmiercią naturalną...

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

6

Odp: Tajemnice Atari 5 i 6

i ja i ja, mail poszedł :)

Atari 7800 / 65XE / 65XE ECI / Revised XE / 800XL / 1040 STE / 1010 / XC12 / CA-2001 / 1050 / XM301
C16 / C64(C/G) / A500 / A500+ / A600 / A1200 / 1541 / 1541-II / 1571
U1MB / Sophia2 / PokeyMax3 / Furia / Warp1260

7

Odp: Tajemnice Atari 5 i 6

Jurku, wakacje, urlopy, wszędzie widzę mniejszy ruch. Dałbym więcej czasu.
Ja jestem chętny, ale to wiesz :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

8

Odp: Tajemnice Atari 5 i 6

Ja aż z tego powodu przeszukałem duble, które wystawiłem  na allegro.
Chcą i nie chcą, akurat gazety miejsca majo zajmują.
:)

9

Odp: Tajemnice Atari 5 i 6

Ja od Ciebie duble chętnie przyjmę. Jak już Twoje zwłoki wrócą z Albanii, bo akt zgonu jest już w Polsce, odezwij się do mnie.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

10

Odp: Tajemnice Atari 5 i 6

Jest już przedsprzedaż na Allegro.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

11

Odp: Tajemnice Atari 5 i 6

kupiłem

.

12

Odp: Tajemnice Atari 5 i 6

Lizard napisał/a:

Ja od Ciebie duble chętnie przyjmę. Jak już Twoje zwłoki wrócą z Albanii, bo akt zgonu jest już w Polsce, odezwij się do mnie.

Dziś się Łoddzywałem, przecież, od 3dni sztabujemy :)
Galiśmy trzeba było dać znać, że ckcesz gazetki.

13

Odp: Tajemnice Atari 5 i 6

Byłeś w stanie słabo nadającym się do rozmowy, co z resztą widać. ;-)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.