1

Temat: SAP Player

Poszukuje osoby co by chciała zająć sie od podstaw napisaniem porzadnej odtwarzajki do SAPów. Obecne odtwarzajki nie emuluje dobrze muzyki z atarki. Mam mnóstwo pomysłow. Chciałbym poprowadzić i kontynułowac coś na wzór ASMA lub HVSC. W ASMA jest tak mało SAPów, że wstyd, a to w dziwacznych katalogach nie każdemu sie podoba. Tylko 1700 utworów to trochę za mało. Od dłuższego czasu pomagam w rypaniu i tworzeniu SIDów do HVSC, więc jakie takie doświadczenie mam.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany niech napisze do mnie : ramosc64@o2.pl

Ramos/Samar/HVSC Crew/ASMA/FanCA

2

Odp: SAP Player

przyznaj sie Ramos, chcesz napisac player SAP dla SID'a  8O
;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: SAP Player

Chce aby ktoś napisał na pc pod winde. Po co na c64 pisac emulacje SAPa, bo co to komuś.

Ramos/Samar/HVSC Crew/ASMA/FanCA

4

Odp: SAP Player

Ramos: zapytaj Glovera :-D

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

5

Odp: SAP Player

sid player na pokeya jest ;-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

6

Odp: SAP Player

No - teraz czas na uzupełnienie ASMY o utwory z HVSC i rólójemy! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: SAP Player

Glover nie zna się na POKEY, zresztą z niego leń i tak by nie zakodował. A co do reszty to widze, że nikt chyba nie da rady i tylko umieją dużo mówić.  ;)

Ramos/Samar/HVSC Crew/ASMA/FanCA

8

Odp: SAP Player

Yeah,
1700 SAPs aren't really many, compared to 27000 SIDs in HVSC, but if there are not enough rippers, there are not enough songs. I'm preparing another ASMA update that should come by the end of June, but I only have about 70 new SAPs for it. Therefore ASMA 2.8 will have about 1850 songs. If you want to contribute, do so :-)

9

Odp: SAP Player

sidow jest duzo wiecej po prostu. Muzykow jest wiecej, co i raz widze jakies compo'a  na roznych serwisach i jest zawsze multum prac z calego swiata...  a .. na nasze (grayscale) compo ...  nie przyszla jak do tej pory ani jedna praca, a deadline coraz blizej.  Po prostu nie ma komu pisac nowej muzy na ataraka...  zostaly tylko nieliczne niedobitki...
no ale wracajac ...  nigdy 27000  nie osiagniemy ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

10

Odp: SAP Player

heh, wystarczy się przyjrzeć i "pożyczyć" emul pokeya z atari800+, mylę się? obecna emulacja jak dla mnie jest w porządku. chciałem to pożyczyć do swojego playerka, ale po pierwsze nie mam za bardzo czasu na zajmowanie się jego rozwoje, a po drugie słabo u mnie z C.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

11

Odp: SAP Player

Gdyby ktoś pisał nowy player, to sugerowałbym obsługę nie tylko SAPów, ale też oryginalnych formatów: CMC, MPT, TMC... To przecież nie problem. Widziałby też opcję odgrywania na stereo utworków monofonicznych (najlepiej w R3S  :D ).

A w ogóle to cześć, Ramos! W pierwszej chwili nie zajarzyłem, że to ty! Z Heretykiem masz kontakt?

12

Odp: SAP Player

Może by tak zabrać się za rozbudowe archium Sapów. Przecież na scnie powstało mnóstwo muzyczek, a w archiwum jest tylko mała ich garstka.
Przydałby się zespół ludzi i można się zabrać za muzykę z atarki.

Nie wiem co z Heretykiem. Jurgi postaram się go jakoś znaleśc. Kiedyś mieszkał na moim osiedlu, ale tearz nie wiem co z nim. Odwiedze jego rodziców to się coś dowiem o nim.

Ramos/Samar/HVSC Crew/ASMA/FanCA