Temat: Stereo: czy będzie jeszcze w tym millenium?

Serwus.

Poluję na Stereo.  Od kiedy wiem, że się przydaje.  Czyli od niedawna w sumie.

No i widzę, słyszę, że bida.

Czy ktoś zna namiar na jakieś nowe Stereo (do 65XE), ale żeby to był sklep (typu Lotharek) a nie jakiś złota-rączka (miałem kupić od jednej złotej-rączki ale niestety Stereo po włożeniu do Atari... nie działało).

Będę wdzięczny bardzo, jeśli chodzi o moje kochane 65XE, to już ostatni element układanki.

Atari 65XE + Ultimate 1MB + VBXE + Rapidus + Stereo + AVG Cart w/ SIO + FujiNet /// Atari 2600 jr. + Harmony

2

Odp: Stereo: czy będzie jeszcze w tym millenium?

Jedyne (w miarę) dostępne stereo, które można teraz kupić, to to: https://ataribits.weebly.com/tk-ii-stereo.html
"W miarę" bo potrzebujesz drugiego Pokeya. Projekt jest otwarty, można zamówić płytkę i sobie toto zbudować - przy czym nie ma konieczności obsadzania wszystkiego, do stereo kontroler klawiatury jest zbędny i wystarczy kilka elementów pasywnych. Ja tak mam zrobione w jednym komputerze, działa bezproblemowo.

Tę "niedziałającą" płytkę odesłałeś czy ją jeszcze masz? może wystarczy ją poprawić?

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: Stereo: czy będzie jeszcze w tym millenium?

PokeyMax od Retronics.

4

Odp: Stereo: czy będzie jeszcze w tym millenium?

Z braku układów nie są dostępne. I nie wiadomo kiedy będą.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Odp: Stereo: czy będzie jeszcze w tym millenium?

TK-II stereo mam i działa poprawnie, problemem jest zdobycie pokeya, ale skoro DiskDoctor już kupił inne rozwiązanie to mniemam, że go posiada.

6

Odp: Stereo: czy będzie jeszcze w tym millenium?

lopez napisał/a:

problemem jest zdobycie pokeya

Zdobycie Pokeya nie jest problemem; problemem może być cena.
W Best Electronics są dostępne, przy czym jest limit - jeden "na głowę" (w sensie na jedno zamówienie, bo zawsze przecież może kolega zamówić dla kogoś drugiego). ;)

Ostatnio edytowany przez Drakon (2022-10-19 09:01:43)

fb.com/MagiaOsmiuBitow | fb.com/RetroKlinikaSerwis | fb.com/RetroKlinika | soundkiller.bandcamp.com

7

Odp: Stereo: czy będzie jeszcze w tym millenium?

lopez napisał/a:

TK-II stereo mam i działa poprawnie, problemem jest zdobycie pokeya, ale skoro DiskDoctor już kupił inne rozwiązanie to mniemam, że go posiada.

No chyba nie kupiłem jednak, skoro pytam?

Atari 65XE + Ultimate 1MB + VBXE + Rapidus + Stereo + AVG Cart w/ SIO + FujiNet /// Atari 2600 jr. + Harmony

8

Odp: Stereo: czy będzie jeszcze w tym millenium?

pojawił się dziś news, że będzie za moment dostępny HOKEY https://erstwhile-technologies-7800.squ … und-chip/6, może to uratuje sytuację.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

9

Odp: Stereo: czy będzie jeszcze w tym millenium?

Jako drugi kanał się nada. Póki nie zrobią kolejnych wersji.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

10

Odp: Stereo: czy będzie jeszcze w tym millenium?

Może trzeba zaplanować jakiś zakup grupowy? :)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

11

Odp: Stereo: czy będzie jeszcze w tym millenium?

Bardzo dobry pomysł :)

12

Odp: Stereo: czy będzie jeszcze w tym millenium?

Popieram :)

13

Odp: Stereo: czy będzie jeszcze w tym millenium?

Popieram, dzięki!!!

Tylko że tam jest kilka wariantów - dobrze gdyby ktoś przystępnke opisał.

Atari 65XE + Ultimate 1MB + VBXE + Rapidus + Stereo + AVG Cart w/ SIO + FujiNet /// Atari 2600 jr. + Harmony

14

Odp: Stereo: czy będzie jeszcze w tym millenium?

Co nie zmienia faktu, że i tak będziesz potrzebował płytkę pod stereo.

W tej chwili w "sklepie" to tylko PokeyMax - nie wiadomo kiedy będzie.

Pozostałe to od "złotej-rączki" albo samemu sobie zlutować. Innej opcji nie znajdziesz.

Ostatnio edytowany przez lopez (2022-10-20 13:09:36)

15

Odp: Stereo: czy będzie jeszcze w tym millenium?

A to nie.

To poczekam w takim razie.

Atari 65XE + Ultimate 1MB + VBXE + Rapidus + Stereo + AVG Cart w/ SIO + FujiNet /// Atari 2600 jr. + Harmony