26

Odp: Sztab 3miasto REQ

ROTFL

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

27

Odp: Sztab 3miasto REQ

"zrób nam lachę"? heh... juST kiddin' :) ale tak mi się jakoś "przeczytało" za pierwszym razem ;)

no offence, Michael!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

28

Odp: Sztab 3miasto REQ

...tylko wpadnij;) (...bo żeby nie było...)

i kto tu najwiecej marudzi ???  :lol:   :)

... Prace nad demosem trwaja, wiec nie narzekam na nude ...  ;)


BTW. nie zapomnij zalogowac sie u mnie przed QUASTem (z moimi CD-R-ami) ....

29

Odp: Sztab 3miasto REQ

DRC ale ty masz duży...ołówek......wpadnij,wpadnij....
na marginesie...jak tam moje książki do Flasha (oraz niezbędny Ci podręcznik obsługi Nero...)? płytki z Twoim warezem leżą i sie kurzą...

gep/lamers^dial

30

Odp: Sztab 3miasto REQ

wpadnij,wpadnij....

Przeciez Ty sie miales wybrac tym razem (?)
Chyba, ze niedokladnie przeczytales wczesniej....  :rolleyes:

na marginesie...jak tam moje książki do Flasha

???? nie mam żadnych takich książek od Ciebie....  :lol:

(oraz niezbędny Ci podręcznik obsługi Nero...)?

a to się przydaje od czasu do czasu... Overburning juz opanowany. :)

płytki z Twoim warezem leżą i sie kurzą...

to je podrzuc...

Tak w ogole, rozsadek nakazywalby zrobic Sztab po L'Ornecie (ze 2 tygodnie po), ale "róbta co chceta"...  ;)   :P

31

Odp: Sztab 3miasto REQ

DRC nie daj sie prosić...no dobra....PROSIMY CIE WPADNIJ NA SZTABA!!!!!;)
Sean Paul wpadnie a Ty nie???;)

gep/lamers^dial

32

Odp: Sztab 3miasto REQ

"Sean Paul wpadnie a Ty nie???;)"

rotfl. gep masz mistrza !!!!!!!!!

sun/goes/nowhere/fo/real

33

Odp: Sztab 3miasto REQ

hehe, Sean Paul roxxx.. :>

oki, za tydzień sztabos. będzie niezależnie od tego ile osób zapowie swoje przybycie :) of course tradycyjnie grill (tym razem o wiele wcześniej), crazy compo z symbolicznymi nagrodami etc.

godzinę jeszcze ustalimy. jestem dzisiaj na WeSTerplatte i zaklepię nam miejsce za tydzień :)

płukać gardełka panowie... :)

show muST go on

p.s. jeszcze raz proszę o info kto będzie na sztabie! hospes - niech ola Ci pozwoli... :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

34

Odp: Sztab 3miasto REQ

Panowie, do Soboty zostało naprawdę niewiele czasu, chciałbym wiedzieć już teraz kto mógłby wpaść na kolejną atarowo-grillowo-piwną bibencję?
Jeśli zmiana terminu obfitowałaby w zwiększenie frekwencji to czekam na propozycje...

Stryker: to jak z tym grill'em? Może podjechałbym po niego w Sobotę przed sztabem? (of course jeśli biba dojdzie do skutku) I nie zapomnij o płytkach dla mnie, plz! :>

AdamK: będziesz...? reflektujesz nadal na Multi"Synka"? :)

Yerzmyey: ...liczymy na Ciebie!

pozdrrr!

ADD NOTE: jeśli zainteresowanie bibą do piątku rano będzie znikome - impreza zostanie odwołana. zmieniłem zdanie, bo organizować coś dla 3 osób raczej nie ma sensu. także wszystko zależy teraz od Was.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

35

Odp: Sztab 3miasto REQ

Stryker: to jak z tym grill'em? Może podjechałbym po niego w Sobotę przed sztabem? (of course jeśli biba dojdzie do skutku) I nie zapomnij o płytkach dla mnie, plz! :>

Co do grilla to nie widze sensu brac go dla tych kilku osob...bo jest on troche duzy...
Co do plytek jak skonczy mi sie remont to postaram sie ci je nagrac...

pozdr.
Marcin

"wszystko się kiedyś kończy......."

36

Odp: Sztab 3miasto REQ

właśnie rozmawiałem z Trophy'm i zapowiedział swoje przybycie na 100%  :D  :D  :D 

więc current lista wygląda tak:

- Trophy
- Gepard
- Dracon
- Stryker (stary, nie mów nie. ja podjadę po tego grill'a... napisz tylko kiedy)
- AdamK (???) <-- czekam na potwierdzenie!

no i ja... of coz ściągnę też qmpla który był poprzednio z Żonką i któremu
bardzo się podobało - "wiesz k*wa, zaczynam lubieć te Twoje komputerowe imprezy"  :lol:  :lol:  :lol:

grtx

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

37

Odp: Sztab 3miasto REQ

ja tam moge być na 100 percent...tylko nie wiem czy kolega z Zaspy bedzie,bo coś sie wzbraniał ostatnio...

gep/lamers^dial

38

Odp: Sztab 3miasto REQ

kolega z Zaspy ma czas na odpowiedź do jutra rana... :) Michale, więc jak?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

39

Odp: Sztab 3miasto REQ

mały fixed. będe ale ok. godziny 20-tej...właśnie sie dowiedziałem że z przyczyn technicznych szybciej nie bede w stanie wpaść:)

gep/lamers^dial

40

Odp: Sztab 3miasto REQ

niestety nie bede w ta sobote z roznych, nie tylko scenowych (pomoc przy demosie ZELAXU) przyczyn, jednak jak zrobicie jeszcze spotkanie latem po QuaST,  to co innego.  :P


Zdaje sie, ze VLX wykazywal chec przybycia na sztab, czemu nie jest na liscie gosci ?   :rolleyes:

41

Odp: Sztab 3miasto REQ

panowie, biorąc pod uwagę powyższe przekładamy shatb na inny termin, powiedzmy tydzień lub dwa tygodnie po party w Ornecie. skoro Gep może być dopiero o 20stej, DRC nie wpadnie, nie mam odpowiedzi od reszty (except Trophy'ego), więc... szkoda!

cu nxt life (jak pisał bodajże ex-LBS ;)

p.s. co do VLX'a to wyraził chyba chęć przybycia na sztab ale we wcześniejszym terminie. dzisiaj rano minął deadline co do zgłoszenia chęci ew. przybycia na sztab...

cholera, szkoda... :(

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

42

Odp: Sztab 3miasto REQ

Dobra więc...na Quaście obgadamy przy tanim winie (Winió?) co i jak...DRC Ty cyklisto;)

gep/lamers^dial

43

Odp: Sztab 3miasto REQ

niestety w Ornecie nie będzie Winia mimo iż miał być na 100%... nie będzie też Trophy'ego, ani VLX'a? anyway mam nadzieję, że uda nam się spotkać na kolejnym sztabie!

pozdrrr!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

44

Odp: Sztab 3miasto REQ

to nawet dobrze ze jutro nie ma sztaba bo chyba bym nie przyszedl zreszta wczoraj zalalo mi piwnice gdzie na czas remontu pokoju trzymalem wszystkie atarki i wiekszosc z nich sie zalała....

pozdr.
Marcin ;(

"wszystko się kiedyś kończy......."

45

Odp: Sztab 3miasto REQ

Uuuó.... Kondolencje...

46

Odp: Sztab 3miasto REQ

...yup, kondolencje. ja w piwnicy mam 2xC64, Amstrada i wiekowego PCta. Może zalewać... ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

47

Odp: Sztab 3miasto REQ

... dlatego ja wszystko trzymam u siebie w pokoju na regale + na stoliku oraz w "szafie pelnej skarbow". Kto byl u mnie to widzial :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

48

Odp: Sztab 3miasto REQ

Zapomniales o tapczanie ;)

49

Odp: Sztab 3miasto REQ

hehe Dely ja to wszystko tez trzymam w domu w szafie i na polkach tylko jak juz pisalem na czas remontu.. zanoislem to do piwnicy i pech chcial ze w łazience pękła rura a mieszkam na parterze i przez podloge poszlo to na sufit do piwnicy i tak lalo sie to na moje graty.... na moje szczescie zdarzylem szybko je wyniesc bo by po kilku godzinkach sobie pływały ..a tak byly tylko troche zmoczone. ..(klawiatura, zamoczone naklejki ;]..etd..) mam nadzieje ze nic im sie nie stalo ;] heh...\
pozdr.
MW

"wszystko się kiedyś kończy......."

50

Odp: Sztab 3miasto REQ

hmmm...ehhhh...ale zaaaaleeewaaajka..:) (Franek Dolas róló)

gep/lamers^dial