26

Odp: Sztaben, sztaben i po sztaben...

szkoda że miałem (mam sesję.. 8) )....
to chyba był "większy" trening przed Ornetą...
Ciekawe czy w u nas w Wawie da się zorganizować sztaba z atarkami :idea:

27

Odp: Sztaben, sztaben i po sztaben...

[size=9]tylko teraz sie zastanawiam co powie piguła jak fotke pticy z pinem zobaczy ;D.

a nic nie powie - bo mu ufa  :twisted:

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

28

Odp: Sztaben, sztaben i po sztaben...

hehehehe;- tak ufa. UF, UF, UF ... hehehehe;- Meśki nikt nie zaufał i chodziła taka zagubiona ... oj. biedaczka. (i tu ten gag z bananami).

A wszelkie niedociągnięcia były ewidentną winą knajpy. Zresztą już dostali zjebe. i tak mają raka.

ROX!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

29

Odp: Sztaben, sztaben i po sztaben...

Raka czy nie raka mi sie podobalo. Nie bylo zle, bylo super. Naglosnieniem nas nie przebijali... :))) praktycznie mozna bylo przejac interes :>

Moglby ktos napisac co sie dzialo na party od momentu jak Ty Pin piles zoladkowa z pudla? :)) Pewnie nie tylko ja bede wdzieczny za stosowne informacje.

ślamk!

30

Odp: Sztaben, sztaben i po sztaben...

Moglby ktos napisac co sie dzialo na party od momentu jak Ty Pin piles zoladkowa z pudla? ) Pewnie nie tylko ja bede wdzieczny za stosowne informacje.

witaj poszukiwaczu zagubionego czasu :)
orbiting ....

dobry pomysl - niech ktos cos popisze co sie dzialo :) jakas relacja ? ;)

31

Odp: Sztaben, sztaben i po sztaben...

...co się działo??? hehehe, pijąc żołądkową z pudła po Atarce mało brakło, a nie napił bym się styropianu tam właśnie znajdującego się;- później z czego pamiętam - widziałem sałatke z marchewki na monitorze Xan'a. Dracon__ - czy wiesz co to było??? Dlaczego człowiek spożywa makaron, a zawsze później wygląda to jak marchewka (taka jak ze sałatki - w kostke).  :D  :D Poza tym, jak słusznie BeWu zauważył;- nie obyło się bez zniszczeń - chodzi o mój samochód. Drzwi mi się wygły. Chyba zbyt mocno przyjebałem. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi - odsyłam do stosownych fotek. Wyłem z tego przez dni 2 :lol:  :lol:....

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

32

Odp: Sztaben, sztaben i po sztaben...

Pinek, a co z tym kioskiem na rynku chiba (na żetony - jak stwierdził kol. Dracon__)  :twisted: , w który przy... łożyłem po pijaQ, aż się ludzie w ogródkach spojrzeli, pewnie też "troszku" się wgniótł, co??? :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

33

Odp: Sztaben, sztaben i po sztaben...

Pin: Nie mam czerwonego pojecia :)

miker: na kolejnym sztabie bedziemy szli od drugiej strony to go wyprostujesz :)) ale pierdut! bylo niezle... choc daleko mu do wanny :))))

ślamk!

34

Odp: Sztaben, sztaben i po sztaben...

a zawsze później wygląda to jak marchewka (taka jak ze sałatki - w kostke)

Marchewka jest zawsze!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

35

Odp: Sztaben, sztaben i po sztaben...

Zapomniałem o jednym-na sztaba przywiozłem ze sobą (na pen-drive) Grzybson Intro 3. Tylko, że zanim je stamtąd wyciągłem i mogłem zaprezentować, to nie wszyscy byli już w stanie patrzeć...
W związku z tym Klik here, aby pobrać moje dzieło.

grzybson/SSG^NG