1

Temat: Sprzedam Atari Falcon 030 rozbudowany - bardzo tanio!

[bZ przykrością muszę się rozstać z najlepszym komputerem w moim życiu - powód? Po prostu nie mam kasy...Zapraszam do przeczytania informacji o tym cudownym sprzęcie, który mam do sprzedania:

- Atari Falcon 030
- Pamięć RAM - 16 mb rozszerzona maksymalnie za pomocą oryginalnej   kości RAM Atari !!!
- port midi (in oraz out)
- port drukarki
- port modemu
- port LAN
- port DSP
- wejście oraz wyjście dźwięku (mini jack)
- 2x port jostick'a
- 2x port myszy (na drugim porcie można podłączyć analogowy joystick)
- port telewizyjny (możliwość wyprowadzenia sygnału video np. na magnetowid(!) lub telewizor)
- wewnętrzny twardy dysk o pojemności 130 mb
A teraz rarytasik...Dwa twarde dyski SCSII Seagate Barracuda 4.3 GB !!!
Tak więc razem mamy 8.6 GB na pliki, programy, etc.!!!!!!!
- CD-ROM SCSII Matshita 8x lub 12x już nie pamiętam ale chyba 12x
CD-ROM czyta wszystkie płyty bardzo szybko i płynnie bez "zastanawiania".
- oryginalna mysz Atari (nówka!)
- przejściówka monitorowa, aby można było bez problemu podłączyć komputer do każdego monitora (oryginalna Atari!!!)
- klawiatura niemiecka
- oczywiście stacja dysków 3.5" jest.
- oryginalne instrukcje oraz oprogramowanie systemowe.
- twarde dyski (2 sztuki) oraz CD-ROM Matshita są zamontowane w obudowie mini tower i połączone taśmą SCSII, która jest podłączona do komputera za pomocą specjalnego kabla SCSII który jest podłączony do gniazda SCSII (z tyłu Falcon'a).
To wszystko znajduje się w komplecie a gratisowo dodam....7 płyt CD z programami, grami etc. - wszystko co napisano na Atari!!! Cały zestaw który opisałem oddam za 900zł + koszt wysyłki (poczta lub kurier - na życzenie klienta). Jest to cena ostateczna - taniej tak rozbudowanego zestawu już się nie da sprzedać - a sprzęt z oprogramowaniem naprawdę wartuje więcej! Za dodatkową opłatą (200zł.)mogę dodać super monitor Samsung 15"!!!

Jestem muzykiem a komputer wykorzystywałem do tworzenia muzyki a także grafiki. Oprogramowanie które dołączam do zestawu jest prze-bogate i naprawdę profesjonalne!

KONTAKT: rrudee@wp.pl    lub   telefon kom: 0502 783 356
[/b]

2

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 rozbudowany - bardzo tanio!

Pytanie, czy to Falcon z FPU czy bez ?

W sumie cena wydaje się w miarę sensowna - ja za swojego (tower,klawiatura angielska, mysz, FPU, 14 MB RAM, przelotka IDE 2,5" -> 3,5") dałem 700 + koszty wysyłki, z tym, że bez dysków i CD-ROM-u.

3

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 rozbudowany - bardzo tanio!

no nie wiem czy to nie jest za dużo....

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

4

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 rozbudowany - bardzo tanio!

Zalezy jak na to patrzec - dla kupujacego zawsze jest za duzo ;)

5

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 rozbudowany - bardzo tanio!

ja nie kupujący :-D

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

6

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 rozbudowany - bardzo tanio!

Moj poszedl za 700 zl + przesylka, a byl w obudowie toer, oddzielna klawiatura, 16 MB ramu, fpu, screen blaster,  Phantom,  dysk 350 IDE, CD rom scsi.
Teraz to bym chetnie kupil czystego Falcona i do tego CT60 albo Meduse, bo chyba lepiej by sie to sprawowalo niz Milan.

7

Odp: Sprzedam Atari Falcon 030 rozbudowany - bardzo tanio!

Monsoft: Jak chcesz to możemy się zamienić :-D przywieziesz mi pewną gitarke z USA, a ja ci dam mojego falcona ;)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.