1

Temat: [K] Krótka klawiatura PC-ANSI, USB|PS2

Hej, może ktoś ma na zbyciu krótką biurową klawiaturę PC:
- przewodową USB (lub PS2)
- układ ANSI (płaski/jednowierszowy/ ENTER)
- z wysokimi klawiszami ("wysoki skok")
- bez bloku numerycznego
- bez bloku klawiszy specjalnych (INS/DEL, HOME/END, PGUP/PGDN, strzałki) lub blokiem klawiszy specjalnych wbudowanym w prawą stronę bloku podstawowego
- bez podświetleń i innych wodotrysków (żadna tam gamingowa)
- membranową (klasyczną)

Ostatnio edytowany przez maw (2023-06-29 10:58:35)

___
Press play on tape...

2

Odp: [K] Krótka klawiatura PC-ANSI, USB|PS2

Zobacz sobie to: https://www.ebay.pl/itm/233484264600 Może klawisze nie tak wysokie jakbyś chciał ale pracuje dobrze (mam takową).

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: [K] Krótka klawiatura PC-ANSI, USB|PS2

Dzięki za podpowiedź, faktycznie ładna i pasująca do warunków, ale obawiam się, że jednak może być za niska :)

Czy byłbyś w stanie zmierzyć wysokość boku klawisza? Jeżeli to jest 6+mm ponad obudowę, to takiej szukam.

...tak offtopowo powiem, że takiego burdelu, jak z klawiaturami i ich opisami, to w sklepach online jeszcze nie widziałem (a oczywiście w tym przoduje "nasz ulubiony portal aukcyjny") - takiej klawiatury szukam już od paru miesięcy, co pytam w jakimś sklepie, to wciskają tylko gamingowe, mechaniczne...

___
Press play on tape...

4

Odp: [K] Krótka klawiatura PC-ANSI, USB|PS2

Wróce w niedzielę to popatrze bo mam taką, która może Ci spasuje

5

Odp: [K] Krótka klawiatura PC-ANSI, USB|PS2

maw napisał/a:

Czy byłbyś w stanie zmierzyć wysokość boku klawisza? Jeżeli to jest 6+mm ponad obudowę, to takiej szukam.

Suwmiarka podaje, że skok klawisza to 3mm.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

6

Odp: [K] Krótka klawiatura PC-ANSI, USB|PS2

Dzięki za sprawdzenie, ale nie chodzi mi o SKOK, tylko o wysokość klawisza - pisałeś o tym, że "klawisze nie są tak wysokie, jak bym chciał"...

___
Press play on tape...

7

Odp: [K] Krótka klawiatura PC-ANSI, USB|PS2

Myślałem, że wysokość przekładasz na skok i to właśnie to cię interesuje :-)
Klawisze są raczej takie "laptopowe" jak ze starszych (ale nie najstarszych) lapków i mają ok. 3-4 mm wysokości.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

8

Odp: [K] Krótka klawiatura PC-ANSI, USB|PS2

Uuu, no to jeszcze za niska, ale już i tak ładna, niech Ci długo służy!

W każdym razie dzięki za naprowadzenie - po wprowadzeniu tej w wyszukiwarce na e-bayu wpadło mi bardzo wiele powiązanych obiecujących wyników

Ostatnio edytowany przez maw (2023-06-30 20:33:52)

___
Press play on tape...

9

Odp: [K] Krótka klawiatura PC-ANSI, USB|PS2

Takie coś pasuje?

Post's attachments

20230702_205559 (Średni).jpg 223.36 kb, liczba pobrań: 1 (od 2023-07-02) 

20230702_205608 (Średni).jpg 225.48 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20230702_205617 (Średni).jpg 134.4 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

10

Odp: [K] Krótka klawiatura PC-ANSI, USB|PS2

O, ale fajna... Jakby @maw nie chciał to ja chętny.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

11

Odp: [K] Krótka klawiatura PC-ANSI, USB|PS2

@maw ... zainteresowany? bo jesli nie to perinoid wskakuje na poczatek listy.