1

Temat: Sprzęt Kajtka

Witam!
Jak wielu z Was zapewne pamieta we wrzesniu zeszlego roku pozegnalismy naszego kolege Kajtka. Jakis czas potem wraz z Samurai'em odebraliśmy od jego rodziców cały sprzęt, jaki Kajtek posiadał. Po pewnym przerzedzeniu (Commodorki i osprzęt dostała Cobra/Samar) został cały sprzęt Atari.
Chciałbym ten sprzęt puścić między ludzi - takie jest życzenie Jego mamy. Każdy kto chce, może otrzymać coś z tego zbioru, ale istnieje jeden warunek: nigdy nie można będzie sprzedać żadnej z tych rzeczy. Można je komuś dalej oddać, ale tylko oddac! Takie jest życzenie mamy Kajtka.
Spis tego co jest do rozdania wraz z szybkimi fotkami, przeze mnie zrobionymi, znajduje się pod tym adresem. Napiszcie proszę czy ktoś jest zainteresowany tym. Chciałbym to wszystko przywiezc na party do Ornety i dac kazdemu co bedzie chcial (mam nadzieje, ze chociazby ze wzgledu na Jego pamiec nie bedziecie sie klocic o konkretne przedmioty).
Jak widac, sprzet w wiekszosci nie jest w najlepszym stanie, ale moze komus sie przyda i bedzie w stanie cos z tym zrobic.

W zwiazku z ta akcja mam takze prosbe do kogos kto bedzie jechal na party samochodem z Warszawy lub przez Warszawe. Czy moglby on te rzeczy zawiezc na party? Ja bede jechal pociagiem i bedzie mi bardzo trudno sie z tym wszystkim zabrac. Czy ktos moze pomoc?

2

Odp: Sprzęt Kajtka

Jeszcze jedno. Nie piszcie do mnie maili co kto chce. Piszcie na forum cos w stylu " wezme cos". Na party sie to rozdzieli, ale wszystko zalezy od tego czy znajdzie sie transport dla tych rzeczy.
I nie stawiajcie mnie prosze w sytuacji, ze kazdy wezmie po jednym kabelku. Do wziecia jest wszystko, wiec wezme to dopiero gdy bede mial pewnosc, ze sie wszystko rozejdzie miedzy ludzi.

3

Odp: Sprzęt Kajtka

Tak swoja droga.. widze, ze od czasu do czasu ktos cos przekazuje. Moze by tak zrobic sklad scalakow do atarki (wiadomo, ze monitow itp nikt nie bedzie skladowal) i jak sie komus cos zepsuje to bierze na nablizsze party i wymienia sie zawodnikowi co trzeba.

4

Odp: Sprzęt Kajtka

jak jeszcez jest to prosilbym o:
- jakas stacje ze sprawnym mechanizmem wraz z czytnikim
- kartridz t2000

pozdr.
Stryjek

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Sprzęt Kajtka

Mi by sie przydalo sio2ide oraz obudowa od 130xe lub 65xe (obojetnie).

pzdr

ślamk!

Odp: Sprzęt Kajtka

Gdyby była taka możliwość to prosiłbym o płyte główną z większą ilością ramu. Jestem w trakcie przekładania atarki do obudowy od PC, http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27889658 ?tej na zdęciu /.
RYSIEK_M

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

7

Odp: Sprzęt Kajtka

Ona nie jest z wieksz iloscia RAMu chyba tylko ma organizacje na 16 kosci... Bedziesz na Quascie, Rysiek?

8

Odp: Sprzęt Kajtka

A nie jest to czasem plyta ze 130xe? Taki jakis znajomy widok.

ślamk!

9

Odp: Sprzęt Kajtka

Byc moze. Ja sie nie znam. Nie uruchamialem tego.

10

Odp: Sprzęt Kajtka

Ja w takim razie chetnie przygarne:

- zasilacz do stacji CA2001
- oraz jesli nie znajdzie sie ktos bardziej chetny i zdeterminowany - Toshibe T1200. Od kiedy zobaczylem ja u mojego kumpla zwariowalem na jej punkcie  :D

11

Odp: Sprzęt Kajtka

Lewis: ta "czarna" CA2001 to była moja - a blacha jest przelakierowana.

Jeśli nikt nie weźmie, to chętnie się piszę (jak coś - mam na chacie do niej zasilacz!).

Niee... mam już 2 stacje -> wolałbym jakiś mocny zasilacz do JIL "instead"..

Cholera aż "trochę" mi głupio...  :?

--------------

Czyli tak: jeden zasilacz do atarki (któryś z tych większych biorę). I jak coś na pobojowisku zostanie to też biorę!

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: Sprzęt Kajtka

"Głupio" Miker... głupio... a w kazdym razie nieco nieswojo. Z drugiej strony dodaje sobie otuchy tym, ze sprzet trafi(a) w dobre, Nasze rece :) I ze pewnie Kajtek ucieszy sie z takiego obrotu spraw...  ;)

13

Odp: Sprzęt Kajtka

Lewis: ja się chętnie zaopiekuję dyskietkami ... na pewno nie pojdą do sprzedania ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

14

Odp: Sprzęt Kajtka

Bardzo sie ciesze, ze idea Wam sie podoba (BeWu: w zyciu nie myslalem, ze bedzie ktos chetny na ta Toshibe!!! ;) ). A ktos jest chetny na rzeczy mnie kompletne (obudowy kompow, te rozbebeszone stacje)? W sumie mozna sprobowac to poskladac.

15

Odp: Sprzęt Kajtka

Lewis jesli chcesz to moge zabrac te rzeczy do ornety( z Asem jedziemy jednym atutkiem wiec chyba sie zmieszcza, mam nadzieje ze AS sie zgodzi:)

AS -zgodzisz sie?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

16

Odp: Sprzęt Kajtka

Ja przygranalbym SIO2IDE...

17

Odp: Sprzęt Kajtka

aha - jeszcze bym jedną obudowę *XE wziął -  mam nadzieję, że klawiatura będzie lepsza od tej co mam - Piguła i Pinek chyba wiedzą, o której mówię...  :P

I Ty zostaniesz big endianem...

18

Odp: Sprzęt Kajtka

Jak juz pisalem wyzej ja nie chce rozdzielac kto co dostanie. Po prostu to przywioze i sie rozdzieli. Mam nadzieje, ze nie bede musial z czyms wracac. Ja dla siebie juz pare rzeczy wybralem z tej kolekcji... ;)

Maly, As: jesli byscie to przewiezli to bylbym dzwieczny niepomiernie. Jakos Was bede lapal.

19

Odp: Sprzęt Kajtka

Marzy mi sie sio2ide...
Choc wolalbym, zeby Kajtkowi dane bylo korzystac z niego do tej pory... :(

20

Odp: Sprzęt Kajtka

ja pisze się chętnie na rozebrane californie 2001 - moze z moich 2 i tych części uda mi się złożyć 1/2 działające....

kabelki sio najlepiej wykorzystać na sio2pc jak widzę są 2 więc mogę zrobić 4 układy poszły by jako jakieś nagrody w jakims compo....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

21

Odp: Sprzęt Kajtka

Ja w takim razie chetnie przygarne:

- zasilacz do stacji CA2001
- oraz jesli nie znajdzie sie ktos bardziej chetny i zdeterminowany - Toshibe T1200. Od kiedy zobaczylem ja u mojego kumpla zwariowalem na jej punkcie  :D

jestem chetny na Toshibe i jestem bardzo zdeterminowany ;)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

22

Odp: Sprzęt Kajtka

A jedziesz na party?

Odp: Sprzęt Kajtka

Niestety pomimo dużej ochoty ,praca nie pozwala.
RYSIEK_M

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

24

Odp: Sprzęt Kajtka

W sumie nie wiem co odpowiedziec. Zalozenie calej akcji bylo, ze sprzet zostanie rozdany na party...

25

Odp: Sprzęt Kajtka

A jedziesz na party?

a wybieram sie , (w sumie w zeszlym roku tez sie wybieralem :] ) - to bedzie moj czwarty raz

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org