1

Temat: Głuchołazy 2011 (?) film.

Otóż dziś właśnie, w czasie porządków niespodziewanie odnalazłem taśmę (miniDV) z kamerki z zapisem z Głuchołaz - chyba 2011 (edit - poprawka) roku. Ależ byliśmy piękni i młodzi. Teraz tylko piękni ;). Początek zapisu jest uszkodzony, ale chyba ze 40 minut w sensownej jakości jest. We filmie występuje bardzo wielu z nas, tylko ... no właśnie. O ile 12 lat temu po prostu wylądowało by to w przestrzeni publicznej tak teraz trochę się waham, bo zaraz znajdzie się ktoś, kto będzie groził mi sprawą w sądzie i prawnikami.

Teraz pytanie - co radzicie zrobić w tej sytuacji?

Ostatnio edytowany przez Pin (2023-10-31 14:22:46)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

poprawka. Po kilkukrotnym przewinięciu taśmy mam 50 minut zapisu :).

To na prawdę jest SZTOS co widzę :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

smialo, nic gorszego od parasolek i tak nie bedzie

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

XXL, muszę znać aktualne podstawy prawne, lub muszę mieć zgodę wszystkich, którzy tam występują.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

Wrzuć na pigwę. Za chwilę nie będzie można napisać posta bez zgody całego forum na piśmie i poświadczonej przez notariusza.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

6

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

daj mi to ja wrzuce

.

7

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

To głuchołazy 2011.

Obsada:

Grzybson, Rysio, Lewis, Mikey, Vasco, Agnieszka, Nosty, YerzmYeY, Dely, Krap, Gzynio, Irata4, Draco, Innuendo, Miker, Sylwia, Grześ od Grzybsona, Sonar, As, Paskud, Lotharek, Larek, (grupa z Czech i Słowacji, nie wszystkich pamiętam); Zdenek, Bobik, Lemiel, Kroll, Electron, Dracon'owie__, Gustaw, Pticowie, Piguła, Jaskier, Jury, MarekP, Tedec...

rozpoznanie w toku. Generalnie kręcone od czwartku po compo i rozdanie nagród.

Ostatnio edytowany przez Pin (2023-10-31 14:17:28)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

Aż 'se' oglądnąłem swoje zdjęcia z 2011. Na pierwszym Larek filmuje (też kamerą), Ryśka udzielającego wywiadu reporterowi Radiu opole. Jeżeli to inna kamera, to może jest drugi film.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

9

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

Hmm, mnie w 2011 nie było? Jeśli jestem, masz zgodę, jak nie dasz - poproszę gdzieś linka i ściągnę sobie ;)

Sikor umarł...

10

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

Na moich zdjęciach Ciebie nie ma.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

11

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

dostałem info, że jest jakaś ustawa na tę okoliczność i prawdopodobnie mogę to puścić w obieg bez niczyjej zgody, jeśli w zgromadzeniu jest odpowiednia minimalna ilość uczestników. Sprawdzę to najpierw. Choć na poważnie się zastanawiam, czy kilku drobiazgów nie usunąć :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

Pin, dzięki za sampla z tego "filmu"  ..
Ja bym poprosił "raw" tego filmu Dropbox czy inne takie ustrojstwo :)

p.s.
wrzucaj na Pigwę, kto by się nie zgodził ;)

Ostatnio edytowany przez AS... (2023-10-31 22:50:23)

13

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

uicr0Bee napisał/a:

Na moich zdjęciach Ciebie nie ma.

Dwa razy mnie nie było, tylko nie pamiętam, kiedy. Być może właśnie 2011 (nie pamiętam, kiedy w szpitalu byłem i pół roku prawie na zwolnieniu, być może właśnie wtedy).

Sikor umarł...

14

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

Ok. Filmik mam już w sieci jako niepubliczny. Jak ktoś chce, to zapraszam na priv ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

15

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

Gruby materiał!

16

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

Heh, to ten rok, jak Raster wpadł pod pociąg :/ Nie było mnie wtedy...
=================================================
Edyta: widze, jeszcze Larek nagrywał. Ciekawe, czy pozostały mu materiały...

Ostatnio edytowany przez Sikor (2023-11-01 17:02:42)

Sikor umarł...

17

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

Larkowy zmontowany film jest na Pigwie :)

grzybson/SSG^NG

18

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

ok, dzięki za info.

Sikor umarł...

19

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

@grzybson - no mój to taki bardziej od kuchni, że tak powiem ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

20

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

Jak dla mnie to możesz wrzucać w otchłań internetu. Nie na takie rzeczy wyrażałem zgodę ;)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

21

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

@Pin, wysłałem e-mail przez forum z prośbą o dostęp.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

22

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

nic nie doszło

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

23

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

Niniejszym ponawiam prośbę tutaj. Jak to udostępniasz? Możesz wysłać namiar do mnie przez e-mail forumowy?
Merci very much.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

Jako organizator jestem za upublicznieniem ww materiału'

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

25

Odp: Głuchołazy 2011 (?) film.

@uicr0Bee - mail
@Ryszard Mauersberg - PW

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info