1

Temat: hmmm

Ej.. to zludzenie, czy rzeczywiscie cos forum ucichlo?
Co jest? wszyscy zajeci prodsami na quasta?

2

Odp: hmmm

eee tam wydaje Ci sie...co do radosnej twórczości scenowej czas pokaże co i jak...

gep/lamers^dial

3

Odp: hmmm

Tej, czy ja wiem czy ucichlo? Jak chcesz mozemy sobie "poforumowac"  :D  Ja tam generalnie wyznaje zasade ze sie nie produkuje jak nie mam nic do powiedzenia i mysle ze wiele osob moze kierowac sie takim rozumowaniem. No chyba ze sie myle  ;)

4

Odp: hmmm

o czym beda dzis rozmowy w toku? z "drzazgą"?;)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

5

Odp: hmmm

Czyli popularnie zwane "rozmowy z drzazgą w kroku"  :lol:

6

Odp: hmmm

drzaga powinna zostać wyciągnietą...
;)

7

Odp: hmmm

mogę ją przećwiczyć - ale co to da... hehehehwe :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: hmmm

o jaki Casanova sie znalazł...czy inny Kalibabka...nie,no widze cicha woda...:)

gep/lamers^dial

9

Odp: hmmm

Miku$ ty chcesz ją wyciągnąć, czy wyrwać? :D

-z tevaeeenu raz tylko pokazaliśmy wojciechowskiej a w zasadzie jej cyckom że jednak samochuddd jest szybszy od ści
gacza :twisted:

10

Odp: hmmm

że co??? - eee... pijany byłem! :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: hmmm

No widzisz Xan, od razu sie forum ozywilo i dyskusja o cyckach ekkchmm.... no ten tego... a zresztą...  :lol:

12

Odp: hmmm

że co??? - eee... pijany byłem! :lol:

-nie wiem MikuŚ nie wnikam...
mam nadzieję że nie obudziłeś się i nie było "kojot może odgryść sobie nogę"..... gdzieś juz to było w jednym takim "Polskim" filmie... ;)

13

Odp: hmmm

No widzisz Xan, od razu sie forum ozywilo i dyskusja o cyckach ekkchmm.... no ten tego... a zresztą...  :lol:

Widzisz... ja to umiem rozkrecic towarzycho :)
chociaz na imprezie to zanim sie ludzie rozkreca ja juz jestem niezle nakrecony i spie :(

14

Odp: hmmm

mam nadzieję że nie obudziłeś się i nie było "kojot może odgryść sobie nogę"..... gdzieś juz to było w jednym takim "Polskim" filmie... ;)

hmmm... pod warunkiem, że nie jest to tzw. "blond kojot", który ogdryzie sobie 3 nogi i dalej siedzi w sidłach... :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

15

Odp: hmmm

rozwiń wypowiedź bo nie kminie...:)

gep/lamers^dial