Temat: Paczka do UK - czym wysłać?

Potrzebuję wysłać paczkę do UK do obcej osoby, ok 10kg, jeszcze nie znam dokładnego adresu. Ktoś może polecić jakiegoś usługodawcę (najlepiej ze śledzeniem)?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Paczka do UK - czym wysłać?

Ja wysyłam przez furgonetka.pl - dajesz wymiary i wagę paczki i masz do wyboru oferty różnych firm wysyłkowych w cenach trochę niższych niż gdybyś zamawiał bezpośrednio w danej firmie kurierskiej. Takie paczki do 10kg jak wysyłam do Irlandii czasami, to najbardziej się opłaca DPD przez furgonetkę. Chociaż ja wysyłam paczki w sumie trochę mniejsze, tak do 5kg i cena za taką wychodzi stówę z kawałkiem. Za 10kg może być trochę więcej, ale to już sobie zobaczysz.

3

Odp: Paczka do UK - czym wysłać?

A ja przez globkurier.pl - obie firmy (globkurier i furgonetka) działają podobnie.

Sikor umarł...