1

Temat: TV 15" za darmo - Warszawa

Jak w temacie. Może komuś potrzebny do testowania pistoletu świetlnego, czy czegoś tam.

W gratisie jest LCD samsung (chyba) 17" (chyba) - leży zapakowany od lat i nie chcę go wyrzucać.

Dane TV (thomson 15MH182):
- 15 cali,
- ma euro i z boku cinche. No i oczywiście zwykłe antenowe też,
- jest idealnie płaski,
- wymaga czyszczenia,
- ma 2 piloty, jeden jest chyba nawet częściowo sprawny. Z tego co pamiętam oba są oryginalne.

Odbiór tylko osobisty: Praga-Południe

Kto bierze niech się wpisze. Foto w załączniku.

Ostatnio edytowany przez ccwrc (2024-01-25 23:36:20)

Post's attachments

15 piloty.jpg 139.39 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

15 tabliczka.jpg 320.79 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

15 tv.jpg 308.13 kb, liczba pobrań: 1 (od 2024-01-25) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: TV 15" za darmo - Warszawa

Jeżeli złącze euro obsługuje RGB, to jestem chętny.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

3

Odp: TV 15" za darmo - Warszawa

@Lizard

Nie wiem, przed zapakowaniem zrobiłem zdjęcie tabliczki znamionowej i dodałem model (edytowałem pierwszy post) - może to pomoże w ustaleniu.

4

Odp: TV 15" za darmo - Warszawa

Dzięki za zdjęcie. Nie znalazłem informacji o RGB, więc nie wezmę tego telewizora.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

5

Odp: TV 15" za darmo - Warszawa

Na 99% działa RGB w SCART, bo taki był jego główny cel w epoce (choćby podłączenie magnetowidów czy dekoderów SAT).
Może nie działać S-Video po SCART, ale z RGB w CRT-ku bez obaw.

Ostatnio edytowany przez Jacques (2024-01-27 22:20:28)

6

Odp: TV 15" za darmo - Warszawa

@Jacques: polemizowałbym. RGB to było zawsze w TV dla Francji (tam wymagał tego MeSecam). A gdzie indziej dwa standardy były, i zazwyczaj tam, gdzie były 2 gniazda - jedno zawsze było z RGB, tam, gdzie było jedno gniazdo - totalna loteria zależna od modelu i producenta. Oczywiście "standard" polegał na fizycznym doprowadzeniu sygnału do pinu lub nie, często bywało tak, że wystarczyło "dodać" brakujące elementy na płytce (na przykład rezystory), ale to też loteria.

Sikor umarł...

7

Odp: TV 15" za darmo - Warszawa

W tym modelu osobno ma wyprowadzone Composite. Mogę się założyć że ten TV wspiera RGB w SCART. I raczej S-Video oferowane byłoby osobnym gniazdem. Poza tym to dość nowy CRT z płaskim ekranem, RGB było już powszechne (także ze względu na komputery domowe).

Ostatnio edytowany przez Jacques (2024-01-28 10:27:21)

8

Odp: TV 15" za darmo - Warszawa

Czy on jest w ogóle sprawny? Nie napisałeś :-) (zakładam, że jest)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

9

Odp: TV 15" za darmo - Warszawa

@perinoid

Tak, jest sprawny. Ten TV służył mi okazjonalnie do oglądania tv (nie mam wielkich wymagań) i od czasu do czasu do testów jakiejś atarki przez eurozłącze jeśli nic innego nie było pod ręką.

10

Odp: TV 15" za darmo - Warszawa

Jutro dam znać, może go zgarnę do HR. Jak ktoś weźmie wcześniej - płakał nie będę.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.