1

Temat: Nowa miejscówka na sztab

Miło mi niniejszym ogłosić, że znalazłem kolejną dobrą miejscówkę na sztab :) Niestety miejscówka jest ograniczona czasowo ze względu na warunki promocji.

Jest to restauracja Kuchnia Żoliborz przy ulicy Rydygiera w Warszawie - http://kuchniazoliborz.com/

Do końca lutego codziennie po godzinie 18:00 do zamknięcia lokalu na wszystkie koktajle obowiązuje nasza ulubiona promocja "2 za 1" :) Ceny koktajli zamykają się w przedziale 28 - 35 zł, więc wychodzi prawie tak tanio, jak było w Kinky. Warto też wspomnieć, że jest to raczej wypasiony i elegancki lokal, a koktajle są na najwyższym barmańskim poziomie. Ich jakość osobiście testowaliśmy wczoraj z Pecusiem :)

Karta napojów jest do pobrania tutaj - http://kuchniazoliborz.com/uploads/kuch … r-2023.pdf

Ostatnio edytowany przez alex (2024-02-07 15:28:10)

2

Odp: Nowa miejscówka na sztab

Trzeba będzie wypić kolejną knajpę... Wygląda bardzo dobrze.

https://www.youtube.com/watch?v=ZHqLWL7llxs&ab_channel=FansFamily2.0

3

Odp: Nowa miejscówka na sztab

Jak wypijemy kolejną knajpę, to się zamknie. Jak się zamknie, to się nowa otworzy.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

4

Odp: Nowa miejscówka na sztab

A nie moglibyście kiedyś wsiąść do jednego samochodu? Mogę Wam zorganizować sztab w Szczecinie.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

5

Odp: Nowa miejscówka na sztab

Jest to jakiś pomysł, ale na jeden wieczór się nie opłaca. Wpadniemy do Ciebie w czwartek na weekend do poniedziałku. :-]

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

6

Odp: Nowa miejscówka na sztab

Bardzo dobry pomysł :) Jestem za.

7

Odp: Nowa miejscówka na sztab

Piękne miasto ten Szczecin... Robiłem tam kiedyś imprezę retro. Macie mój joystick! ;)

8

Odp: Nowa miejscówka na sztab

I znowu pójdziemy gdzieś na sztab i zamkną knajpę :D

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

9

Odp: Nowa miejscówka na sztab

@innuendo, nie martw się. Zamkną w Szczecinie :D :D :D

Sikor umarł...

10

Odp: Nowa miejscówka na sztab

I wtedy Mateoos będzie musiał przyjeżdżać do nas, zamiast marudzić. :-)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

11

Odp: Nowa miejscówka na sztab

Jak zamkną kolejną Alex znajdzie następna.

12

Odp: Nowa miejscówka na sztab

Jeśli odległość to nie problem, to mogę zająć się atrakcjami. Mam na miejscu Muzeum Techniki z wypasionymi samochodami (AS, Polonezy też są), mam własną strzelnicę na której postrzelamy z kałacha, miejsce też się znajdzie z jakąś salą, gdzie odpalimy komputery i opróżnimy kilka siatek wiadomo czego.

Wszystko da się załatwić.

Od piątku do niedzieli też da się załatwić. Wielką przyjemnością byłoby mi Was ugościć.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

13

Odp: Nowa miejscówka na sztab

A w Szczecinie dodatkowo teraz przypadkiem Mgr inż nie zamieszkuje? Bo coś tak kojarzę, więc grono może być zacne...

Sikor umarł...

14

Odp: Nowa miejscówka na sztab

Bardzo możliwe. Jeszcze Zoltara byśmy dołączyli.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

15

Odp: Nowa miejscówka na sztab

A będzie Krzysztof Jarzyna? Bo on ze Szczecina :D

16

Odp: Nowa miejscówka na sztab

Alex, jakby Ci to powiedzieć... ja się za bardzo nie chcę ujawniać bo i tak pomnik mi już postawili... więc niech to będzie tajemnica. Więc rzeczywiście, będziesz miał okazję uścisnąć mi tzn. jemu dłoń. Ale do zoo Was nie zabiorę, nie mam zoo.

Dodatkowa atrakcja - zdjęcie przy moim tfu! przy pomniku Krzysztofa Jarzyny.

PS. Puszka paprykarza dla każdego uczestnika - gratis :)

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

17

Odp: Nowa miejscówka na sztab

Z Draco przetestowaliśmy dziś tą nową miejscówkę...
Jedzenie, super, Drinki, już wiemy jaki jest najlepszy :)

p.s.
nawet longi można zamawiać spoza karty vs promo 2:1