Temat: prośba o pomoc w zakupie z eBay UK

Czy mamy kogoś, kto mieszka/bywa na Wyspach i mógłby coś dla mnie zakupić z eBaya UK? Po mojej przedpłacie (np. PayPalem) oczywiście, a potem chodziłoby o przywiezienie do kraju (jeśli ten ktoś bywa również w Polsce :D), idealny byłby odbiór na Lost Party, we Wrocławiu, albo już po prostu wysłanie jakąś przesyłką krajową.
Chodzi o bardzo drogą przesyłkę do PL z UK (w stosunku do wartości przedmiotu) w tym przypadku i możliwe "bonusy" do niej. Przedmiot to zaledwie kaseta do Atari - dużo nie waży ;-)
Odwdzięczenie się oczywiście do ustalenia :-)

2

Odp: prośba o pomoc w zakupie z eBay UK

Przestroga: z jednej strony oczywista jest przedpłata PayPalem przez ciebie. Z drugiej - dane PayPala zawierają adres dostawy (zwłaszcza jak kupujesz od firmy) i sprzedawca, który nie chce wysyłać poza UK widząc ten adres może anulować transakcję. Takie akcje się zdarzały. Także się nie zdziw.

Ja nie pomogę w transakcji niestety.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: prośba o pomoc w zakupie z eBay UK

Przecież nie chodzi o przedpłatę PayPalem sprzedawcy, tylko "koledze", który by kupił w moim imieniu ze swojego konta. Może nieprecyzyjnie się wcześniej wyraziłem ;-)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2024-02-15 09:08:02)

4

Odp: prośba o pomoc w zakupie z eBay UK

A to luz. Bo znam takie akcje, gdzie kupujący zapłacił i podał dane znajomych w UK a mimo to sprzedawca anulował sprzedaż.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Odp: prośba o pomoc w zakupie z eBay UK

Pisz do Lewisa, może pomoże.

Sikor umarł...

6

Odp: prośba o pomoc w zakupie z eBay UK

Bardzo chetnie pomoge.

7

Odp: prośba o pomoc w zakupie z eBay UK

Dzięki lewiS!
Sprawa dogadania :-)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2024-02-20 15:45:41)