1

Temat: Nie jade :(

Z przykroscia zawiadamiam, ze nie jade na quasta :(
Zwalilo mi sie na glowe bardzo duzo problemow, ktore raz, ze nie pozwalaja zarobic na wyjazd a dwa, ze nie zostawiaja zbyt wiele wolnego czasu.
No coz.. zobaczymy sie nastepnym razem. Aha - jezeli ktos mi cos przywozi na quasta (chociazby w sprawie emergency) to prosze wcisnac komus z Krakowa (najlepiej Pinokiowi, jesli ten oczywiscie sie zgadza).

2

Odp: Nie jade :(

ladnie sie dowiaduje - najpierw slaves, teraz ty... eh... :(
nie da sie nic zrobic? kompletnie nic?

3

Odp: Nie jade :(

Uuu... szkoda.  :cry:

Xanik, 3mam kciuki za to, żeby udało Ci się pozałatwiać wszystkie te sprawy bolące, a tak po cichu to mam nadzieję, że jednak się będziesz mógł pojawić - jeśli nie - trudno, wypijemy za Ciebie a co będzie do przekazania, to się przekaże.

Trzym się!

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Nie jade :(

Ja nie mam zupełnie kasy, ale jade... a Epij prawdopodobnie jedzie stopem. Hardcore - no ale cóż - party wymaga wyrzeczeń (i kaca). Myśle, że warto.  :D  :D  :D .

A, i jade raczej jednak LT!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Nie jade :(

z 3miasta tez okrojona ekipa jedzie.Z różnych względów nie bedzie parwdopodobnie Żbika i Sotha...Dracon też nie wiadomo czy przyjedzie.VLX to wiadomo-juz pisał.Niejaki Pr0be to nie wiem zupełnie czy jedzie.Zdaje sie że tylko ja i Stryjek przyjedziemy na 100%.

gep/lamers^dial

6

Odp: Nie jade :(

gep & str: molestujce pr0be'a - toc to jego pierwsze party. ma byc!

7

Odp: Nie jade :(

p*.* pr0be z tego co mi wiadomo jedzie ;] toc napisal nawet na stronie quasta .. i z tego co obilo mi sie o uszy bedzie jechac z kumplem(ami) .. i ma cos tam wystawic ;]
Co do Żbika to niewiadomo ale pewnie bedzie ;]
A zreszta przekonamy sie w piatek(sobote) ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: Nie jade :(

pozwole sobie skomentowac wszystkich nieobecnych i potencjalnych nieobecnych tym jakze zacnym tekstem:  "c***" :)
pozdro dla was, wspolczuje ...

9

Odp: Nie jade :(

może przelóżmy Quasta na inny termin? ;)  ;)  ;)

gep/lamers^dial

10

Odp: Nie jade :(

eh no k**** ja przelozylem otwarcie (mojego: o) sklepu aby przyjechac na quasta! czarowac i kombinowac do konca!

ps. choc wiadomo jak jes t- u nas 1 osoba nie jedzie, bo nie dostala wolnego z pracy :E

a my se qwa jedziemy i kij : D

11

Odp: Nie jade :(

Squad: Kasjo, Mev, Brat i Ja wyruszamy z Bstoku w piatek okolo 18.
Obecnosc Kasja jest jeszcze dzis niepewna - praca go atakuje!
Jesli nie da rady to pewnie zabierzemy wafla Havoca, ktory sie boi jechac sam (bezposrednim autobusem!)

ps. Solo, jak przyjedziemy robimy powtorke nocnej konsumpcji alkoholu etylowego, na scenie?:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

12

Odp: Nie jade :(

szkoda że kolejna osoba "wypada" :(

13

Odp: Nie jade :(

Gdzie jak gdzie - ale na QuaST-a nie jechać ? Ludzie ! Brat cioteczny ma ślub w ten weekend co jest QuaST, ale wiadomo co ja wybrałem, nie ? :) (dla niekumatych: Orneta), urlop w pracy też wziąłem - gdyby się nie udało, to poszedłbym na zwolnienie lekarskie etc, a w ostateczności pojechałbym olewając nawet robotę - QuaST jest tylko raz w roku i jest to zaje..sta impreza i trzeba robić wszystko, żeby na niej być, bo niewiadomo jak długo jeszcze będziemy mogli się nią cieszyć, WIĘC KORZYSTAJMY PÓKI SIĘ JESZCZE DA !

Aha, kto z deklarowanych nie przyjedzie tradycyjnie ma fucki w realtimie: nie oszczędzimy Waszych ojców, matek, babć, prababć, wujków, cioć, mężów, żon, dzieci, sąsiadów, zwierząt ;) -  wedle starej tradycji, kiedy to od czasów LP98 bluzgaliśmy wszystkich, którzy nie przyjeżdżali ;)

Zdarzają się rzeczywiście trudne sytuacje, gdy ktoś bardzo chce a nie może. Te osoby w pełni rozumiem, samo życie.

Jednak dla tych co ściemniają, bo nie chcą ruszyć swoich leniwych tyłków, tłumacząc się, że nie mogą (oni wiedzą, że chodzi o nich, sami próbują się okłamywać) mam tylko kilka słów: jesteście wapniaki i tyle :P

14

Odp: Nie jade :(

AMEN!

Odp: Nie jade :(

Dobrze powiedziane, Mac.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

16

Odp: Nie jade :(

Xan nie piernicz!!!!!!!!!     masz sie zjawic!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

17

Odp: Nie jade :(

blondyna, masz być!!  :rolleyes:

There's special place for me in hell. It's called the throne.

18

Odp: Nie jade :(

Mnie też nie bedzie... Rodzice chcą jechać w tym czasie na Krym... Jasny gwint jak ja chciałbym być w Ornecie!!!!!(Gdzie jest szmatka, bo trza te klawisze z łez wyczyścić) :'(   :(

Może za rok sie uda, bo rodzice zaczną uwzgledniać QuaST'a przy planowaniu urlopu...

A w tym roku zamiast mnie zobaczycie Grzybson Intro 4-czyli taki list ode mnie napisany w QA

grzybson/SSG^NG

19

Odp: Nie jade :(

gep: tak mnie pominąć... tak mnie pominąć... a ja się chciałem z Tobą voodki napić słuchając kawałkuff z YM2149............

eh..............

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

20

Odp: Nie jade :(

Ja rowniez licze na blondynke biegajaca po dworcu w Krk!

ślamk!

21

Odp: Nie jade :(

Jak juz musicie tworzyć "rejestr ubytków", to czy ktoś na niego wpisał już Jaskiera, Foxa i TeBe  :?:  :rolleyes:

22

Odp: Nie jade :(

i Pajero, Vasco

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

23

Odp: Nie jade :(

Kto nie przyjedzie ma wpi* !

grubshy: OBOWIAZKOWO =]

24

Odp: Nie jade :(

etam - sfaka sie w skrolu w jakims fast intro :)

25

Odp: Nie jade :(

TeBe i Jaskiera nie bedzie? To dem pewnie tez? :(
Z duzej chmury... eh :(
To ja se flaki wypruwam, coby dotrzec.... eh :(

: 404. Stopka not found