Temat: - po ornecie -

my jeszcze w MDK, gdyż kochane PKP ma jeden bezpośredni do krakowa dopiero o 19 ;p.

było róló.

masa frasun dla eijka, dzięki za party. szacun dla ludzi, za dema, intra i cała reszte. przede wszystkim za dobrą zabawe, podejrzewam, ze lepszą niż nawet rok poprzedni.
poziom prac na kompotach chyba wielu  zadziwił ;).

no i teraz wszyscy wiedza, kto robił grafe do dema ZELAX-u  :rolleyes: .

zabawa była na serio zajebista, klimat ornecki, wypady na jeziorka, ognisko nad ranem ;p (coby za ciemno nie było :D).

eijku, za rok chcemy znowu!

MAHNA MAHNA ;p.

a vasco wygląda jak węgierski kloszard  :twisted:

There's special place for me in hell. It's called the throne.

2

Odp: - po ornecie -

niech ktos mnie pocieszy i napisze negatywna opinie o party :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: - po ornecie -

meśka dw róló_było
mov ax, meśka
neg ax

;)

Odp: - po ornecie -

Realtime Text znajduje sie pod adresem http://atari.gabo.pl/files/REALTIME.TXT, uprasza sie o mirrorowanie.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: - po ornecie -

meśka dw róló_było
mov ax, meśka
neg ax

Co pan tu z pętlum wyjeżdża. :?

Powinno być: :idea:

meśka = róló_było

    lda meśka
    eor #$ff
    sta opinia_o_party

albo tak:

meśka = róló_było

    move.w   meśka,d0
    not.w    d0
    move.w   d0,opinia_o_party

BTW: ja również potrzebuję pocieszenia. Wszystko przez to, że do sieci dorwałem się w piątek i za późno dowieciałem sie o strefie G.A.Z.U.  :cry:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

6

Odp: - po ornecie -

ja juz też w domku... megamasta szacunek dla organizatora..... VoteCart RÓLÓ :)))

7

Odp: - po ornecie -

ja imci toże doma..

umęczon ale kontent

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

8

Odp: - po ornecie -

Yoooo! Jo tesh jush dom0Y!

Było prze-Mana-Mana-iście  :!:  :!:  :!:

Tym razem tylko VSH-compo kulało, aczkolwiek i tak kolega Gepcio dowalił max. do pieca - ale jak było mówione => no offence! :lol:

Przy okazji wyjaśniło się parę rzczey, m. in. "A Kto Robił Grafę Do Dema Zelaxu", jak również parę innych gryzących tematów...

Pozdrówka dla wszystkich co byli - szczególnie dla orneckich "pierwszorazowców" (Yo Xan, Havoc, Mazi, all forgotten).

A dla nieobecnych - no cóż - będą fucki w greetzach!  8)  :twisted:  :rolleyes:

a teraz spaaaać...

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: - po ornecie -

Ja tylko jestem ciekawy jak się "powodzi" ekipie do Crakcow-a...
Pamiętajcie że Fso nie przewidziało Quast-a :idea:

I tak było mega roxowo i rólu! :twisted:

10

Odp: - po ornecie -

kurde... party wielki ROKSIOR...i można tu by pisać same naj naj naj...teraz odpoczywam w domku przed kompem ( a kobieta donosi mi zimnego Lecha)...
mam nadzieje że w przyszłym roku prac na VHS bedzie wiecej...bo WIĘCEJ
PRAC TO WIĘKSZA ZABAWA!!!!!!!!!
demka były róló i basta.A dentro Zelaxu było bardzo pyszne...takie mocno amigowe...ehhh stare dobre czasy Ballance...No i wreszcie doczekałem sie pierwszego demka na atarcie z plastikowym designem (NG) róló!Jaskier też odwalił kawał ciekawego kodu.Kurde nie wiedziałem że BeWuś taki wszechstronny jest.Wielki frasunek za nice grafe do demka!No i Nalewajning  był wymyślny!!!I wiecie co? Korzystając z okazji już zapowiadam na przyszły rok pierwsze demko by Lamers na Atari XL/XE!!! I niech szczezne na poboczu
autostrady jesli nie dokonamy tego!!!!Maksior party było i tyle!!!!!

gep/lamers^dial

11

Odp: - po ornecie -

Party wyśmienite, przednia zabawa, wysoki poziom prac, impreza perfekcyjna niemalże pod każdym względem ;)

TeBe: był jeden minus - nie wyspałem się, bo było tak za**biście, że szkoda było czasu na spanie ;)

Zabawa była przednia, a ponieważ długo byłoby wymieniać wszystkim, dzięki którym dobrze się bawiłem: DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZLOTU ZA WSPANIAŁĄ ZABAWĘ ! Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się conajmniej w tym samym składzie :-)

12

Odp: - po ornecie -

No i wreszcie doczekałem sie pierwszego demka na atarcie z plastikowym designem (NG) róló!


fakt ... mocna rzecz, wg. mnie najlepsza ! pierwsza strona dysku wizualnie strasznie wymiata

13

Odp: - po ornecie -

No i som w doma  :D  Dziekuffa wszystkim, co tu duzo pisac - kto byl ten wie jak bylo  :D

14

Odp: - po ornecie -

Dziękuwa przede wszystkim dla Świętego (i ludzi Północy) za zmobilizowanie mnie do przyjazdu, wbrew paru przeszkodom....  :)  8)
No i musze przyznać, że graficzna kooperacja rulez!

Party udane, sporo się działo, wreszcie więcej prac na wysokim poziomie,
cudowne jezioro TAFTOWO  :D ... dużo ciekawych rozmów z różnymi osobami...  8)   
Szkoda, że tak się czasowo obsunęły same compoty...  Niektórzy oglądali je ledwo żywi (czytaj: półśpiący)  :twisted:    :x

Mega-frasun ode mnie dla GREYA za transport !

15

Odp: - po ornecie -

heh, w zeszłym roq gdy podjeżdżałem bryką pod MDK, oczom mojej Żony i Synka ukazał się Lewis (greets!) z "tanim ale dobrym, bo dobrym i tanim" winem... i w tym roq było dokładnie tak samo, hehehehe...

party było spoko, nareszcie można było popuszczać nieco produkcji flaszkowych z oryginalnego sprzętu! :) dzięx dla Draconuff (8- i 16bitowego!) za wsparcie duchowo-alkocholowe :)

warm helloz dla Paskuda, Eijka, Mikeya, Ivana, Vata, Phonera, Mikera, Pinokia, Geparda, Strykera, Sqward'a i jego "koleżanki", Delyego, Lewisa, Vidola, Sikora, MacGyvera, Sebana, Cedyna, XI i MiKRO! :)

raport z QuaST'a + fotki w kolejnym numerze Chosneck'a :)

laterz...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

16

Odp: - po ornecie -

grey: również wielki frasun za świetną zabawę i demka na flaszce. Już nigdy więcej emu i Divx do puszczania demek z Atari!

ślamk!

17

Odp: - po ornecie -

dokładnie, hehe. sprzedałem Eijk'owi jednego STe'ka, może kupi jeszcze flaszkę (pytał się o to bodajże Sqward'a) :) bo do tej pory wyglądało to nieco dziwnie - Eijk, legenda polskiej sceny ST organizuje QuaST'a nie mając żadnej atarki, a demka STkowe puszczane pod PC emu... arf!

Artur, 3mam Cię za słowo co do kolejnej części Van Eijk collection demo ;)

greets!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

18

Odp: - po ornecie -

niech ktos mnie pocieszy i napisze negatywna opinie o party :)

spoko poczekaj na relację... niestety organizacyjnie ten Quast według mnie daleko odstawał od ubiegłorocznego....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

19

Odp: - po ornecie -

Pigula: nie tylko wg Ciebie. Jesli mam sie przypieprzac to:

1. kompoty wg mnie byly przynajmniej 2h za pozno
2. w trakcie msx compo bardziej zapamietalem przy ktorym songu widzialem ciekawe foto niz sam utwor - to strasznie rozpraszalo!
3. cena wejsciowki - wiem, wiem - to norma, ale w porownianiu do ubieglorocznej i do zerowych zmian jesli chodzi o komfort to chyba jednak ciutke duzo...

Ogolnie oczywiscie bylo megawypasnie ale pozostaje pewne 'ale' wlasnie...
Mam nadzieje, ze spotkamy sie za rok!

BTW: Pigula, co z moim ram-cartem? :)

20

Odp: - po ornecie -

jak tylko skończę sprzątać po remoncie w mieszkaniu odeślę go pocztą!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

21

Odp: - po ornecie -

heh... luzik.... ale dzisiaj w GW ma 24 stronie jest zdjęcie z komodorowego northa! qwa.. troche zazdroszcze... a i obadajcie kto włąsnie jest na tym zdjęciu :) jeśli dobrze kojarze.

a jeszcze zobaczcie co fajnego spotakliśmy wracając z ornety

http://free.polbox.pl/m/mcmssg/000_0411.JPG
http://free.polbox.pl/m/mcmssg/000_0412.JPG

:)

22

Odp: - po ornecie -

Nam natomiast, trafiło się coś takiego:

http://80.55.132.110/drzwi.jpg

:)

ślamk!

23

Odp: - po ornecie -

maniacy...różowe słoniki itp....pierwsze objawy udaru;)

gep/lamers^dial

24

Odp: - po ornecie -

niech ktos mnie pocieszy i napisze negatywna opinie o party :)

Oka, dorzuce swoje 3 grole:

- najwiekszym syfem okazaly sie WOTKI!!! - Pozdro Eijk, oby nigdy wiecej takiego vote shitu!
- kompoty odbyly sie powaznie za pozno, choc wiadomo dlaczego, ale przez to nie doczekalem konca i przysnalem, heh...
- rozegrany przez nas na boisku meczyk byl o pare minut za krotki ;)

Reszta super. Nie ma sie do czego przyczepiac, trzeba tylko chwalic!!!

Pozdrówka dla wszystkich co byli - szczególnie dla orneckich "pierwszorazowców" (Yo Xan, Havoc, Mazi, all forgotten).

Sorrki wodzu ale moj pierwszy raz w Ornecie na Quascie odbyl sie w 1996r., tyle ze wystepowalem pod inna xywa oraz grupa wiec byc moze stad Twoja niewiedza...
Ok. luzik!!!

Pozdro dla wszystkich, ktorze sie pysznie bawili!!!

P.s. Co do cen wejsciowek to nie bylo tak zle. Kto nie mial kasy dostawal znizke. Wystarczylo zagadac z organizatorem.

25

Odp: - po ornecie -

Sorka Mazi - naprawdę nie pamiętam. Zresztą, to było nieco "dziwne" party dla mnie (Q'96), ale nieistotne...

I Ty zostaniesz big endianem...