Temat: - powtórka z rozrywki -

no, niektórzy wiedzieli, że miałam zdawać dziś rano poprawke z matmy.
no i .. nie zdałam.

wiec na 90 procent skończy sie jeżdżenie na zloty, na forum też sie nie bede zjawiać, bo możliwe, ze net sie skończy.
tak tylko mówie, jakby co.
ale kogo to obchodzi?

nie wiem czy już sie powinnam żegnac, czy net bedzie, ale na party sie pewnie już nie zjawię.

wasza meśka.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

2

Odp: - powtórka z rozrywki -

Eh Meśka...
Czasem trzeba popracować troszkie żeby potem móc szaleć :(
Next tajm sie uda, powiedz im, że znasz Eru :)

: 404. Stopka not found

3

Odp: - powtórka z rozrywki -

Meś nie łam się!
-nastepna pójdzie lepiej :twisted:

4

Odp: - powtórka z rozrywki -

Czasami dobrze robi zmiana otoczenia. Na przykład zmiana szkoły. Na jakąś położoną na dalekim odludziu, gdzie nie ma internetu, klubów, imprez i całej tej rozpusty. Jak człowiek siedzi w internacie bez znajomych, sami obcy ludzie wokoło, to nic tylko się uczyć.
Akurat znam jedną szkołe spełniającą takie warunki. Położona na wsi, duży internat i fajni nauczyciele. A szczególnie jeden. Hehehe  :twisted:

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

5

Odp: - powtórka z rozrywki -

Dostęp do netu ograniczony łańcuchem łączącym Meśke z kaloryferem... a ponieważ kabel od modemu nadzbyt krótki... Jaskier;- Może ten Internat załatwi sprawe; lub internowanie.

Meśka nie przejmuj się; a jak tam reszta egzaminów??

Te; lepiej nie pierdul, tylko weź sprawe w swoje (rączki) i nie nabijaj statów  :D Nikt nie będzie ci morałów prawił (lewił); z Cycki kompo (Orneta2k3) wynika, że dorosła z Ciebie kobiecina. A jeśli chcesz coś zrobić (na Atari oczywiście) to rób, a nie gadaj głupot;- bo jest to nieco lepszy sposób na zwrócenie na siebie uwagi - czego Ci chyba nieco brakuje. Jakieś kompleksy? hehe;- dobra; to może na priva?. :D  :D  :D  :D  :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: - powtórka z rozrywki -

no, niektórzy wiedzieli, że miałam zdawać dziś rano poprawke z matmy.
no i .. nie zdałam.
meśka.

Co Ci mogę poradzić... Jeśli to tylko jeden egzamin - pisz podanie - (trudna sytuacja finansowa, musiałaś pracować w wakacje, chorowite z Ciebie dziecko itp) o warunkowy wpis do kolejnej klasy i zobowiąż się, że przed zimą zdasz zaległy egzamin oraz wszystkie bieżące (zazwyczaj pomaga). Ewentualnie pisz o egzamin komisyjny (jak tamto nie pomoże), byle szybko - czas leci, a szkoda tracić roku. Lepiej przysiąść ze dwa-trzy tygodnie i już - a komisa nie mogą odmówić, chociaż potem lepiej zmienić szkołę (ale już w "wyższej" klasie/ na wyższym roku).
Trzym się!!!
Pozdrawiam,
Sikor

Sikor umarł...

7

Odp: - powtórka z rozrywki -

Z innych nowatorskich metod sugerowalbym nie pieprzyc glupot i chociaz sprobowac sie uczyc.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

8

Odp: - powtórka z rozrywki -

Popieram grubshego w calej rozciaglosci ;P
Kobieto, co Ty masz z tej majcy takiego trudnego?
Twoj lokalny kolega Epij pewnie ucieszy sie na widok skrzynki browarow na tyle, ze zgodzi sie na udzielenie Ci korepetycji.

9

Odp: - powtórka z rozrywki -

sajkor, TO własnie był komis.
ten ostateczny.

uczyć to sie teraz będę. korki brałam całe wakacje. no i dupa.
sory, ale nic nie poradzę, że matematyka i ja sie bardzo nie lubimy.

a przechodzenie warunkowe wycofali u nas rok temu, na domiar złego. inaczej już dawno bym składała podanie o warunek. no, mówi sie trudno... :cry:

Meśka nie przejmuj się; a jak tam reszta egzaminów??

tydzień przed klasyfikacją miałam 7 pał jak leci na czysto. popawione wszystko. tylko ta cholerna matma mi została na ostatni dzień... i nie zdążyłam (btw. na kartce z zagrożeniami jej nie było).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

10

Odp: - powtórka z rozrywki -

Może nie powinienem tego mówić, bo kręcę bat na własny grzbiet, ale zgodnie z przepisami uczeń musi być na miesiąc przed klasyfikacją poinformowany o zagrożeniach. Jeśli z jakiegoś przedmiotu nie został poinformowany o zagrożeniu, to nie może z niego oblać i koniec. Jeśli ta kartka ci się zachowała to idź z nią do kuratorium. W zeszłym roku słyszałem o podobnej sytuacji i kuratorium nakazało z przyczyn formalnych promować ucznia. Ale jakby to wyszło, to radzę zmienić szkołę, i to na jak najbardziej odległą :)

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

11

Odp: - powtórka z rozrywki -

Mesia: nie przejmuj się, życie jest jak papier toaletowy czasami i nie ma co się przez to tegez. Po prostu nie tym jeszcze razem, a podanie pisz swoją drogą.

Pozdrówka!!!  8)

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: - powtórka z rozrywki -

Jaskier, nie bij, ale wydaje mi sie, to juz nie obowiazuje (tj. nie ma zagrozenia, nie ma paly).

Paru uczniow zrobilo mi awanture rok temu, ze maja np. 2 i 2, a ja wystawiam zagrozenie, a ja na to, a jak dostaniesz przez miesiac 1 i 1, to co bede mogl zrobic??? Po rozmowach z vice wyszlo, ze podanie zagrozenia nie jest warunkiem koniecznym do ulania...

13

Odp: - powtórka z rozrywki -

Bo prawnie zapisu takiego chyba nigdy nie było. Ale kuratoria wymagały umieszczania takiego zapisu w wewnątrzszkolnym systemie oceniania (WSO). Przydałoby się, aby Mesia mogła zdobyć ten dokument obowiązujący w jej szkole (od wychowawcy lub pedagoga) i sprawdzić, co tam napisano. Jeżeli będzie tam zapis o obowiązku powiadomienia, to jest on obowiązujący.

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

14

Odp: - powtórka z rozrywki -

trzymajcie kciuki jutro o 14.
ponownie pisze egzamin komisyjny. tamten był anulowany bo komisja nie spełniała wymogów kuratorium i ci, co nie zdali piszą jeszcze raz.

chcę zdać. wtedy to dla mnie znaczy mature, wypłate od rodziców, nowy komp i na zloty bede jeździć na wasze nieszczęście dalej ;).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

15

Odp: - powtórka z rozrywki -

mam 3 kciuki! :)

: 404. Stopka not found

16

Odp: - powtórka z rozrywki -

myślę, że jak tak wszystko się układa, że nawet komisja drugi raz się zbiera, to musi Ci się udać. niebiosa tego po prostu chcą
połamania!

17

Odp: - powtórka z rozrywki -

Lechuj - masz geniealny NICK!!!  :D  :D  :D ;- może się zamienimy?

PS> Casper/Pentagram coś widze, że powraca do rzyć-a;- objawił mi się dzisiaj. :lol:  8O  8O

Meśka, eeee tam daj spokój ze szkołą;- teraz to do sprzątania biorą po studiach wyższych i koniecznie co najmniej z dwoma językami (masz tyle?) - ogólnie opłaca się. Inwestujesz w edukacje, a póżniej sprzątasz za 500zł. :D  :D  :lol:

Meśka;- fajne fonty;- co to jest? Times new Rómun -30? - są dość czytelne; Niech Dely zbanuje ten rozmiar, bo jeszcze chwila, a kupie sobie okurary, co zamiast szkła mają dwa denka po Byxach..  :D

Zioło róló!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

18

Odp: - powtórka z rozrywki -

<offtopic>

Pinek - to spytaj go co z Pentagram Zine #5 i konwerterem CMC <=> MPT i bo "już to puszcza" od Elbląga (1998 - kuna, sześć lat jak w mordę obszył)

</offtopic>

No i jak, Mesia, poszło???

I Ty zostaniesz big endianem...

19

Odp: - powtórka z rozrywki -

Mesia, nie daj się!!!

Sikor umarł...

20

Odp: - powtórka z rozrywki -

Miker zapomniales o Ghost Editorze :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

21

Odp: - powtórka z rozrywki -

Mnie tez sie objawil wczoraj. Zarzadal APE!

22

Odp: - powtórka z rozrywki -

no i dupa.

nikt z tych, którzy jeszcze raz podeszli, nie zdał.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

23

Odp: - powtórka z rozrywki -

Dawno mnie tu nie bylo, ale powiem, ze troche przekichane :(.

Jest taki fajny kawalek na Nectarine pt.: "You must learn". Meśka dasz rade cos wykombinowac napewno i odpusc sobie jakos ta matme, bo nie kazdy jest ze wszystkiego dobry, a wszystko i tak zalezy od nauczycieli. Mnie np. na maturze wycieli w ch... balona i dostalem z matmy 2 i z fizy 3, dopiero z egzaminu dostalem sie na studia z tychze przedmiotow, wiec naprawde polecam cmoknac w d... Twoich nauczycieli i sprobowac szczescie gdzies indziej.

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

24

Odp: - powtórka z rozrywki -

wychodzi na to, ze po prostu zmienie bude ;). możliwe, ze wyniose sie do warszawy ;p.

najśmieszniejsze jest właśnie to, ze oblali wszystkich, którzy mieli tą 'drugą szanse'. moim zdaniem to było mszczenie się za to, ze musieli siedzieć w szkole 4 godziny dłużej --'. kij im w oko ;p. prace mam z budy rezygnuje w tym roku ;].

There's special place for me in hell. It's called the throne.

25

Odp: - powtórka z rozrywki -

możliwe, ze wyniose sie do warszawy ;p.

HURRAAAAAA!!!