1

Temat: No to sie do prasy nadaje!

Pisze aby ostrzec wszystkich, ktorzy cosik sprowadzaja z USA. Wlasnie odebralem paczke z Atari 1200XL na ktora czekalem... 10 tygodni!!! Paczka byla (miala byc) wyslana jako AIRMAIL 3 lipca. Nadawca zaplacil jak za lotnicza na co mam druk. Lotnicza paczka idzie 5-10 dni, zwykla 6-8 tygodni ta szla 10. Juz odzalowalem te paczke, chociaz bylbym w plecy ponad $120. Nadawca na moja prosbe zdazyl juz miesiac temu reklamowac przesylke w USPS. U mnie na poczcie pani stwierdzila ze "nie ma przeciez zadnej nalepki" czy uwagi cze to paczka lotnicza. Rzeczywiscie nie ma - wina jest po stronie USPS.
Takze jak cos sprowadzacie to proscie wyraznie zeby ndawca dokladnie dopilnowal odpowiedniego trybu nadania paczki i wszystkich naklejek.

PS. Na inna paczke, tez nadana airmail z USA czekam 6 tygodni... Niestety byla nieubezpieczona wiec mam nadzieje ze jednak dojdzie... w pazdzierniku.

2

Odp: No to sie do prasy nadaje!

Odnośnie sprowadzania sprzętu to tutaj jest troche na ten temat:
http://gitara.pl/forum/viewtopic.php?id=9998

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

Odp: No to sie do prasy nadaje!

Yanki to p...by , maja p.......ca na punkcie paczek !!!
a ta ich poczta to chyba najgorsza na swiecie

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: No to sie do prasy nadaje!

[OT]
bitman: to, że we Francji nie lubi się Amerykanów ostatnio to wiadomo - mi się z kolei podobała zagadka którą opowiadali Amerykanie:

pyt: a wiesz dlaczego czołgi francuskie mają 5 biegów wstecznych i 1 do przodu ?
odp: żeby szybko spier....ć z pola bitwy ;)
pyt: a wiesz do czego ten jeden bieg do przodu ?
odp: czasami przeciwnik może zaatakować od tyłu ;)