1

Temat: Yeah!

Hej wszystkim!

Moze zasmiecam forum ale chcialem sie z Wami podzielic dobra (dla mnie) wiadomoscia - od wczoraj jestem magistrem inzynierem :)

W koncu bede mial wiecej czasu dla Atari i eftepa!

pozdrawiam wszystkich!

2

Odp: Yeah!

Gratualcje. Teraz musisz zmienić awatra na bardziej reprezentatywny i obrażać się na każdego, kto zwróci się do Cibie inaczej niż per panie inżynierze. :)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

3

Odp: Yeah!

Ja też gratuluję, .gratuluję,  gratuluję!!!!!!!!!!!!!!   Zawsze było mi miło gdy komuś coś się uda!!!!! Na marginesie jak mi się coś uda to też chodzę z głową w chmurach.


Domagam się Lasta w Opalenicy

Żyję bo Bóg tak chciał.

4

Odp: Yeah!

Chyba per 'panie magistrze inzynierze' :)

A awatara nie zmienie - woda sodowa nie uderzyla i chyba nie uderzy mi do glowy... :)

5

Odp: Yeah!

Woda sodowa może i nie, ale jak ja broniłem swoją pracę (wieki temu zresztą  ;) ) to oblewaliśmy to z kolegami % i innymi promilami, a nie wodą sodową  ;)  :P  :twisted:  :lol:  :o  :D  8O  ;)

Sikor umarł...

6

Odp: Yeah!

kongratulajszyns :)

7

Odp: Yeah!

::: mission completed :::

8

Odp: Yeah!

To w co teraz zagrasz?  :P

9

Odp: Yeah!

moje gratulacje !!!!
tak na marginesie to od czego jesteś magistrem inżynierem? od spraw niepotrzebnych? od spraw spożywania alkoholu?

Pozdrawiam
Marcin

10

Odp: Yeah!

Gratulacje i witaj w klubie.

ps. kolejny powod do opicia na zlocie :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

11

Odp: Yeah!

Wy byscie ino chlali i chlali.... ;)

12

Odp: Yeah!

Gratulacje !! heheh - Pan Magister Inżynier Azbest. Czy AZBEST - to tytuł naukowy ??  :twisted:  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

13

Odp: Yeah!

mgr inz azb :) gratulacje typie!!!

gep/lamers^dial

14

Odp: Yeah!

Również witam w klubie!  :)  :D

15

Odp: Yeah!

Witaj w klubie ! Teraz to tylko doktorat, habilitacja i profesura ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

16

Odp: Yeah!

To co, na party wszystkim stawiasz piwko?