1

Temat: SPRZEDAM KOLEKCJONERSKIE ATARI 800XE

Sprzęt kolekcjonerski orginalne pudełko do komputera i magnetofonu
komputer w stanie idealnym nie zżółkniety porysowany czy popękany
folia na logo atari orginalana zabezpieczająca
orginalny karton styropiany instrukcje
magnetofon idealny nic nie grzebane stan bdb
orginalny karton styropiany folia na logo magnetofonu xc12
orginalny zaszilacz do kompa  polecam  kontakt gg 1290533 lub 0502501454 naprawdę warto stan idealny niewiem czy był wogóle kiedykolwiek używany

2

Odp: SPRZEDAM KOLEKCJONERSKIE ATARI 800XE

Lepiej wal z tym na Allegro, bo tutaj jak kto kupi, to od razu wyciągnie Pokeya, wymieni procek, dorzuci ramu, wstawi dwa Pokeye dla stereo (oryginalny już wyciągnął), zamontuje wewnętrznie dysk twardy, wyrwie z magnetofonu kabelek na potrzeby SIO2PC, a pudełka przeznaczy na podpałkę, ew. opakowanie paczki, w której wyśle kompa do przeróbki i sprzęt przestanie być kolekcjonerski. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

3

Odp: SPRZEDAM KOLEKCJONERSKIE ATARI 800XE

Popieram Lizarda w 100% sam mam już trochę złomu bo coś musiałem przerobić z kolekcjonerskiego na moje (atari) i nie zawsze wyszło!!! A to co wyszło cieszy mnie bardziej niż kolekcjonerski


Czy będzie Last w Opalenicy??? Pytam nieśmiało z nadzieją na zmianę decyzji.

Żyję bo Bóg tak chciał.

4

Odp: SPRZEDAM KOLEKCJONERSKIE ATARI 800XE

A w pięknej niepozółkniętej obudowie zaraz ktoś zacznie wiercić dziury, montować wystające wajchy, guziki, ledy i inne ohydne rzeczy :twisted:
Zobacz (jak Dely poprawi link) co np. taki STRYKER potrafi zrobić z kaseciakiem:
http://atariarea.histeria.pl/sio2ide/
Pewnie jego kiedyś też był kolekcjonerski  :lol:

5

Odp: SPRZEDAM KOLEKCJONERSKIE ATARI 800XE

Łojezusicku. Jak tak można zepsu kolekcjonerski magnetofon :!:

Pomazany, klawiszki krzywe.

No ale dioda Save jako HDD busy jest czadowa ale nie komfortowa. Dely nie wie, czy HDD czyta, czy zapisuje. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

6

Odp: SPRZEDAM KOLEKCJONERSKIE ATARI 800XE

proste - dodajemy dolby pro logic II w postaci kilku butelek browara lub Łódki BOLS, lub WTK Soplicai dźwięk przestrzenny mamy gotowy :lol:  :lol:  :lol:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!