1

Temat: Soft dla Turbo 2000 wroclawskiego

Wygrzebalem z szafki dwie kasety z kopierami na to turbo; dala sie przeczytac jedna, z druga nie wiem za bardzo, co bedzie, bo lezala niedaleko zasilacza  :? i prawdopodobnie zapis na niej jest juz zdeczka nieczytelny...
Ma ktos - zwlaszcza z Wrocka - soft dla Turbo 2000? Szukam zwlaszcza kopierków Tomka Rolewskiego, czyli m.in.:

- Crazy Renounce 3.0
- Great Trouble
- wszystkie wersje Green Grass
- Funny Copy 1.0
- wszystkie wersje Unknown Exterminator
- wszystkie wersje Hacker
- Speed 7.0
- wszystkie wersje Special Copy (zwlaszcza 2.0)
- Turbo COS 2.9 i inne jego wersje...  :D

Calkiem mozliwe, ze nie mam pojecia o innych kopiarkach, jesli takie byly, hehe  :D .

Tak przy okazji: T.Rolewski teraz chyba pracuje tu (jesli to on  :P  :
http://www.gtit.pl/kontakt.html

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

2

Odp: Soft dla Turbo 2000 wroclawskiego

Bylo jeszcze troche innych kopierow, ale z tych: Crazy Renounce 3.0, Great Trouble, Green Grass to sie chyba najczesciej korzystalo. Szczegolnie jak trzeba bylo podzielic gre na bloki lub zabezpieczyc.

SOft Rolewskiego byl na prawde dobry !!!

Odp: Soft dla Turbo 2000 wroclawskiego

Mam. :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

4

Odp: Soft dla Turbo 2000 wroclawskiego

To ja bym ładnie poprosił  :D ... Masz może zrzuty kartridży do Turbo 2000 - mam wersje 1.0 Rolewskiego i 3.16 BRODATY Software, ale nie wiem, czy są dobrze zgrane (wyrypane QMegiem ;) ?

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

Odp: Soft dla Turbo 2000 wroclawskiego

Pod tym nr GG nikt się nie pokazuje , jak sie mamy umówić ? :)
  RYSIEK_M

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

6

Odp: Soft dla Turbo 2000 wroclawskiego

Na sieci jestem od czasu do czasu (tylko z kafejki internetowej), wiec jesli masz stuff w ATRku, to mozesz podeslac na maila - jest na dole mojego posta  :D ...

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie