1

Temat: Własna obudowa

Tutaj gościu pisze o odlewaniu własnych obudów z plastiku. Kiedyś ten temat był poruszany.
http://www.tripoint.org/kevtris/Project … index.html
Może komuś się przyda.

2

Odp: Własna obudowa

Pomijając że trzeba umieć wyfreować sobie takie formy to jeszcze zastanawia mnie skąd pzeciętny człowiek ma wziąść wtryskarke ? ;)
To spora i nie za tania maszyna.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: Własna obudowa

na Zachodzie kupic, w Polsce ukrasc, proste prawda ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

4

Odp: Własna obudowa

Ale co to ma wspólnego z 8bit?

Chociaż by napisał jak zrobić własną folię do klawiary :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: Własna obudowa

A na przykład to, że możesz se zrobić tą maszyną kondoma lub nową obudowę do Atarki w jakimś oczoje...m kolorze, podrywaczu 14-ek. :twisted:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

6

Odp: Własna obudowa

np taki "tornister"  :lol:

7

Odp: Własna obudowa

Na stronie jakiejś amerykańskiej grupy maniaków atari widziałem obudowę do atari (w budowie) w kształcie "fudżijamy". Ale handmade, żadna tam wytryskarka.
A co to ma wspólnego?? Choćby to, że pamiętam wątek o robieniu własnych obudów do wymyślanych rozszerzek.

8

Odp: Własna obudowa

A na przykład to, że możesz se zrobić tą maszyną kondoma lub nową obudowę do Atarki w jakimś oczoje...m kolorze, podrywaczu 14-ek. :twisted:

ja tam nie potrzebuje wtryskarek - mam wytryskarke  :lol:  a maszynka do robienia kondomów też mi niepotrzebna - mam jednego od kilku lat i co kilka dni oddaję do wulkanizacji  ;)  :lol:  :mrgreen:
Apropos, to wolę 16 - 24 ...   :rolleyes: (bity adresowania  8O  -  wy świntuchy jedne  :lol:  )

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!