26

Odp: INP 2.0 home edition done by ... ? :)

dodatkowo chcialem zauwazyc ze nie zawsze jakosc pracy decyduje o wygranej.Argument ze cos wygralo albo przegralo z czyms jest imho nie na miejscu szczegolnie w dziedzinie badz co badz artystycznej prawda?

27

Odp: INP 2.0 home edition done by ... ? :)

kurcze... to bylo az 40 zlotow ?  :rolleyes:   ;)
Czy mam rozumiec, ze na pozostalych 38 bylo znaczaco inaczej niz w moim przykladach i wcale nie mam racji?  :P  :lol:

Wg mnie technika wykonania i/lub sam pomysl na obrazek jest bardziej znaczacy niz uzywanie duzej ilosci kolorow (co oczywiscie nie znaczy, ze jestem przeciwnikiem "kolorowania" ).   :)
Compo, to compo, o wygranej decyduje wiele czynnikow, ale na pewno nie sam kolor...  :lol:

28

Odp: INP 2.0 home edition done by ... ? :)

A ja sie nie zgodze, kolor ma duze znaczenie bo ludzi znających się na kompozycji, pomysłach jest niewielu. Przede wszystkim rzucają się w oczy właśnie kolory.

A szczegolnie ludziom na bani - wtedy sie wszystko zlewa i widać tylko kolory ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

29

Odp: INP 2.0 home edition done by ... ? :)

na pomyslach raczej sie nie da znac, ale musze przyznac ze to kolory
przykowaja przy pierwszym rzucie...

a co do przykowania na bani (czyli w stanie w jakim jestem :) ) to wlasnie
przez zajebisty uklad kolorystyczny wlasnie avatar p. (pewnie salvador-a) dely-ego wysuwa sie zdecydowanie na 1-sze miejsce.

no, moze poza solo/ng :lol:

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

30

Odp: INP 2.0 home edition done by ... ? :)

Dracon: Bylo zdecydowanie wiecej. Na 40 to sam bylem :) Moze i nie na wszystkich byly prace/kompoty, ale jakby nie patrzec...

Dely: Otoz to! Przez te 10 sek. prezentacji trudno zaglebic sie dokladnie w obrazek. Zwycieza pierwsze wrazenie, a o prace oglada sie tak naprawde w domu.

Jellonek: Avatarek Sola to kompozycja, ktora kazdy doceni.

31

Odp: INP 2.0 home edition done by ... ? :)

I dlatego wygrywają RIP-y czy inne TIP-y, które są niczym innym jak zlewiskiem nic nie przedstawiających kolorowych plam.

Chyba przekwalifikuję sie na grafika. ;)

[ Dodano: 09.12.2004 10:58:37 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

32

Odp: INP 2.0 home edition done by ... ? :)

hm... no wlasnie za krotko sa pixy pokazywane na kompotach
a moje mona z 2 ostatnich QP   pokazane zostaly zle - tzn. malo bylo widac bo byly  w szarosciach :) qwa :)

Onizuka róla ! :)