26

Odp: Sillyventure- Regulamin_CODE_CMP!!!

i tak wszystko odbędzie się według jednej zasady... "Jakoś tam Będzie."   a po szczerośći to mi wszystko jedno...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

27

Odp: Sillyventure- Regulamin_CODE_CMP!!!

.. a wystawiasz coś ??


OK - propozycja wygląda tak: :D

* Zasady ogólne i szczegółowe (code) nie będą przestrzegane jeśli będzie zbyt mało prac. W takiej sytuacji wrzucimy wszystko do jednego worka (dema, intra, tbxl).
* W takim przypadku podczas trwania compotów będziemy informaować o rozmiarze danej pracy i w jakiej kategorii miala być wystawiona, co pozwoli partyzantom ocenic nakład pracy.

.. i to chyba wsjo. :P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

28

Odp: Sillyventure- Regulamin_CODE_CMP!!!

GFX: No limit - ilość prac ograniczona do 25. Nie ma rozgraniczenia na convert / czy prace .. ręczną

Zapomniales dodac, ze skany czyli przerysowane / przepixlowane / przepuszczone przez bmp2tip prace innych autorow sa odrzucane.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

29

Odp: Sillyventure- Regulamin_CODE_CMP!!!

to znaczy ze nie bedzie zadnych prac na gfx compo :D ?

30

Odp: Sillyventure- Regulamin_CODE_CMP!!!

eeee.;-Dely - jak na maxa - to na maxa. Jeśli ktoś jest autorem pica / fotki, czy czegoś tam - to niech sobie to przekonwertuje. Dlatego napisałem, że max do 25 prac :D:D:D:D - a dobrze "wypixlowaną" pracę - i tak ocenię najwyżej.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

31

Odp: Sillyventure- Regulamin_CODE_CMP!!!

wiecie co...dajcie se siana z jakimis twardymi regulami... po prostu im wiecej prac tym lepiej.
do dem tez sie mozna dowalic. Jeszcze jedno demo z phongami, scenkami 3d to uznam za plagiaty... a co. guzik mnie to obchodzi jak to zostalo zakodowane. Ale to juz bylo...WON mnie z tym.... no i co wy na to???

32

Odp: Sillyventure- Regulamin_CODE_CMP!!!

Bez sensu kompletnie. Ja jakiej zasadzie bedzie selekcja jak np. bedzie 30 zdjęć? Losowanie? Czy moze jako kryterium bedzie brany humor komisji? Poza tym czy nie szkoda czasu na slideshow?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

33

Odp: Sillyventure- Regulamin_CODE_CMP!!!

proste...na zasadzie samego poziomu kompozycji/obrazka. Czy jest ktos w stanie rozpoznac tak na prawde czy dany obrazek zostal pixlowany???? Czy nie powstal np. w illustratorze jako wektor, pomniejszony, wygladzony...czy w szopie nie pomniejszono liczby kolorow, specyficzny dithering....mase mozliwosci. Lepiej w to nie wnikac. Obrazki ewidentnie przygotowane tylko jako zapychacze lepiej pokazac poza konkursem (bedzie sprawiedliwie) albo stworzyc specjalna kategorie  dla takich agentow :D
Ja bym sie tym nie przejmowal. Na ST jest wiele fajnych grafik ale mam watpliwosci co do sprzetu i programu przy jakim zostaly zrobione.  nie no....temat rzeka... rysujcie, renderujcie, pixlujcie, wektoryzujcie....  Wazne zeby one cos soba reprezentowaly... tak mi sie wydaje

34

Odp: Sillyventure- Regulamin_CODE_CMP!!!

uzbierajcie chociaz 5 prac jakichkolwiek!!!!!!!!

35

Odp: Sillyventure- Regulamin_CODE_CMP!!!

ehehehehh;- tyle to już jest. (moje prace) :D:D:D:D:D:D:D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

36

Odp: Sillyventure- Regulamin_CODE_CMP!!!

pin mowilem o grafikach.

37

Odp: Sillyventure- Regulamin_CODE_CMP!!!

:D:D - no właśnie. Na gfx wystawiam 3 prace. Są to oczywiście konwerty - lecz wszystkie materiały są mojego autorstwa. Moge podać nawet czas, miejsce, sposób konwersji, na czym robione .. itd. itd.  :twisted:  :twisted: - cały czas zmierzam do tego - by było jak najwięcej prac.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

38

Odp: Sillyventure- Regulamin_CODE_CMP!!!

koniec swiata :) takiej konkurencji nikt nie zniesie :)

39

Odp: Sillyventure- Regulamin_CODE_CMP!!!

ehehehehh - no tak. Połowa partyzantów opuści partyplace w karetce pogotowia, a reszta na detox pojedzie  :twisted:  :twisted: ;- hehh - no ale jak się bawić - to na maxa!!!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info