Temat: Dobry Interes

Niedawno na allegro kupiłem ten zestawik http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35220647. Gość sprzedał mi przed zakończeniem aukcji. W sumie zapłaciłem 100+ koszt przesyłki. Stacyjka w doskonałym stanie + pudełeczka itp. Nawet PEWEXowska gwarancja jest !. W zestawie też znalazło się sporo oryginalnych w pełni sprawnych dysków, magnet z oryginalną niemiecka plombą, kasety , joye. A teraz widzę cenę: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35975192 i mogę powiedzieć hura !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Dobry Interes

Nic dodac nic ujac - cfaniak  8) Ja podobna droga nabylem Lynxa i kilka gier do niego. Wczoraj dostalem jeszcze dodatkowo Rampart'a i musze przyznac - wciaga jak swierze bagno!  :D

3

Odp: Dobry Interes

Nic dodac nic ujac - cfaniak

eee tam, no i Atarek 800xe jest :) kuna, gdzie ja to pomieszcze ? żona już źle spogląda  :(

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

4

Odp: Dobry Interes

gRzEnIu nie wk...j mnie! Polowalem na ten zestaw! Nie lubie takich cwaniakow co dogaduja sie poza aukcja i potem ja nie moge uczciwie siperka zapuscic! ;D

5

Odp: Dobry Interes

gRzEnIu nie wk...j mnie! Polowalem na ten zestaw! Nie lubie takich cwaniakow co dogaduja sie poza aukcja i potem ja nie moge uczciwie siperka zapuscic! ;D

nie pie...l bo wk....ają mnie Ci ze sniperem ;) Już mi kilka aukcji przeleciało koło nosa i ciesze się, że ta też komuś przeleciała, hehe ;) Nie ma to jak uczciwie się dogadać. Pozdro. ! je****ć snipery ! W większości swoich aukcji wstawiam anti-snipa  :P

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

Odp: Dobry Interes

No tak ,niechciałbym być " fałszywym prorokiem " ale coś mi mówi że jeden z tych dwóch ostatnich co to licytowali 250 i 255 zł  nie chce kupić tylko na zamówienie podbija cene. Zbyt często go widać w takich sytuacjach gdzie znacząco podnosi stawke  po czym się wycofuje. Zniesmaczony
RYSIEK_M :?  :?  :?   
ps może dla pozorów by ksywe zmienił ???

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

7

Odp: Dobry Interes

To jeszcze nic. Kilka razy spotkałem się z sytuacją, gdzie sprzedający sam podbija cenę. W takim przypadku wycofuję się natychmiast, nawet jeśli cena jest jeszcze dla mnie do zaakceptowania.

[ Dodano: 30.11.2004 16:59:55 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.