Temat: Who is it ?

Kto z atarowiczów "ukrywa" się na ebay jako j131 i sprzedaje taki ladne interfejsiki ? : http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi … eName=WDVW

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Who is it ?

w sumie to nie wiem, ale tu jest jego stronka:

http://j131atari.webpark.pl/

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Who is it ?

;- cóż :: mam coś takiego (dokładnie tak wygląda, ma tylko nieco inną wersję wtyku com) - lecz; z czego widze to myśle, że całość elektroniki mieści się we wtyku SIO. Czyli pewnie jest to ta "prostrza" wersja sio2pc - a miewam z tym problemy w zasadzie na non_stopie pod windą :D (jedynie pod DOS'em działa pewnie).

.. no ale 1050_2_PC - fajne  :idea:  :P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Who is it ?

To napewno jest Twoje ,gRzEnIu bo kupiłem od Ciebie takie same.Robisz kariere międzynarodową??? :D  :D  :D
     RYSIEK_M

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

5

Odp: Who is it ?

Też zrobiłem sobie dokładnie taki sam i podzielam pogląd PINa, że całość układu jest we wtyczce SIO, ale tam zmieści się tylko jednoukładowiec ja mam na maxie 232.

Żyję bo Bóg tak chciał.

6

Odp: Who is it ?

Pin : a na jakim ukladzie masz siotopisi? Ja od kiedy zmontowalem sobie drugi egzemplarz na 1489 nie mam z nim zadnych problemow ani pod 98 (wczesniej) ani xp (teraz) - w sumie bez wzgledu na kompa chodzi to bezblednie (siotopisi oczywiscie - nie winda) :D

A zeby wszystko bylo jasne, poczatkowo zmontowalem miedzymordzie wg. schematu, potem zas sukcesywnie wywalalem z niego elementy dyskretne - ostal mi sie jeno sam scalak i nic wiecej  8O

7

Odp: Who is it ?

To napewno jest Twoje ,gRzEnIu bo kupiłem od Ciebie takie same.Robisz kariere międzynarodową??? :D  :D  :D
     RYSIEK_M

No akurat j131 to nie ja, ale fakt kupiłeś SIO2PC na allegro ode mnie :) Robię generalnie na układzie MC1489 + dioda i działa zajebiście. Zero problemów ! Już kilkanaście zadowolonych osób. Żadna nie zgłaszałą problemoo :) Pozdr. !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...