Temat: Wanted

Sorry !!!! odbiegam od tematu forum , ale moze ktos doda cegielke do mojej kolekcji ?
chodzi mi o ruskie gierki elektroniczne ( z lat 80 tych  :lol: ) pamietacie ? chetnie Kupię / Zamienię itd ...

moja kolekcja :

http://bitman.free.fr/russian/russian.htm

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

2

Odp: Wanted

Bitman ty ty ... ty kolekcjonerze ty :) :D

ps. no offence ;) tak mi sie skojarzylo :)

3

Odp: Wanted

Z tego co widac brakuje ci wyścigówek(4 tory,16 poziomów trudności) :D

4

Odp: Wanted

Ladne rzeczy i ladnie zaprezentowane...
Slyszalem ze gry Nintendo, (ktore chyba byly wzorem dla Eliektroniki) osiagaja na eBayu wysokie ceny... Ale zeby radzieckie...

5

Odp: Wanted

.. ile za ruskie "jajka"?? - chętnie kupie. Szczegóły proszse na priva :D:D - kurna - a miałem kiedyś 2 egz.....

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Wanted

No i jeszcze chyba było coś podobnego do tego kuchcika, tylko ze strażakami :)

Eh, łezka się w oku kręci :)

: 404. Stopka not found

7

Odp: Wanted

ja ostatnio znalazlem gdzies, jajka chyba wlasnie... ale nie dam, bo tylko jedna sztuke mam.

--
= krap.pl =

8

Odp: Wanted

biedny jesteś, jak masz tylko jedną sztukę... :D

: 404. Stopka not found

9

Odp: Wanted

ale szczesliwy, ze znalazlem! :)

--
= krap.pl =

10

Odp: Wanted

Ładne... ale musicie przyznać, że w dziedzinie projektów opakowań radziecka technika zatrzymała się na początu lat trzydziestych XX wieku. Dezajn jest jak od przedwojennych zapałek albo herbaty ...

KMK
? HEX$(6670358)

11

Odp: Wanted

A moze ktos ma patent na gumki przewodzace - moja zona ma taka gierke (jest to dla niej bardzo cenna pamiatka z dziecinstwa), ale niestety gumki przewodzacwe (te od ekraniku) chyba sparcialy i zle dziala wyswietlanie (trzeba przyciskac, nie wszystko widac, itp.).

http://www.5oft.pl/

12

Odp: Wanted

no ja mam takie gierki. też zbieram i mam kilka takich które ci brakują (włącznie z pudełeczkami) ale nie oddam  :lol:  :lol:  :lol:

btw. bitman odpuscil bys sobie kupowanie na allegro i sprzedawanie na ebay'u. kolekcjonujesz czy handlujesz ? my handlarzy nie lubimy  :? ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

13

Odp: Wanted

Kiedyś jeszcze widziałem/miałem wersje jajek z Wilkiem (ten od Zająca).

14

Odp: Wanted

gdzies mialem, taka ze sie kosmitow odbiajlo od rochomej belki podlogowej :) (podkolorowana byla), moge poszukac jak ktos chce sie na jajka zaminiec  ;)

15

Odp: Wanted

Mam gdzieś taką gierkę. Myszka Miki zbierałado koszyczka spadające jajka, czasami pojawiła się Minnie. Ale pewnego brzydkiego dnia ta gra upadła mi i przestała działać. :cry: I smutno było. Uwalił się jakiś kondensator (tak przynajmniej wwidać). A można zdobyć do tego jakiś schemat? Może kiedyś spropbuje to naprawić (albo tata ;)).

grzybson/SSG^NG

16

Odp: Wanted

ja prawdziwi partioci grali nie z myszka mikey ;) tylko w wilkiem ! :)))

17

Odp: Wanted

Ja mam jajka ale nie wiem czy sprawne   :D

18

Odp: Wanted

Spróbuj w wannie :powinny tonąć :lol: