Temat: Sklepik dla zi0moof :)

Elosklep polecam :D

http://sk8shopsr.za.pl/

Swoja droga ciekaw jestem, jak wielu "ludzi" w Polsce posluguje sie takimi gadkami :)

2

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

Dzial "dziwki" rozwala, szczegolnie w opisach 'towarow'...

3

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

hehe, strona wyczesana wpyte

dzial ubrania/alby też jest niczego sobie
ale naprawdę straszne jest, ze są ludzie którzy tylko takim językiem się posługują


pozdroszejset

4

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

kloaczna ta stronka :)

gep/lamers^dial

5

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

kurna - kupujcie ziomalskie patelnie !!!!

http://sk8shopsr.za.pl/inne.php

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

Ponizej wszelkiej krytyki.... Po prostu nie mam slow...

7

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

buhahhahaha

8

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

8O
debile
8O

9

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

zajebiste ... nie znacie sie ... troche polem zalatuje, ale nadal zajebiste ... buhahhahahhahahhaha mega LOL

10

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

totalne dno  :lol:

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

11

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

ERROR k****

Niestety ziomus tego towara jeszcze nie mamy ale w **j niedugo wpadaj i bedzie elo rozkmina.

12

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

niezle ;-) gosciu ma niezle poczucie humoru... gdzies widzialem tez stronke o dresiarzach w podobnym klimacie ;-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

13

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

widze że Debilizm jest teraz na topie :(

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

14

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

Zawsze był. To najłatwiejsza forma zwrócenia na siebie uwagi. Jak widać prosta i skuteczna.

Nawrt ja, taki inteligentny :D, poważny :D i obracający się w kulturalnym towarzystwie :D dałem się wciągnąć tutaj w dyskusję, zamiast zignorować temat. ;)

Ot, takie nabijanie statsów.

Do MM: jak mi jeszcze raz nie zrozumiesz intencji ostatniego zdania, to wystawię Cię na Allegro, przerobię na muszlę klozetową i wystawię gołego na balkon (przypominam, że mamy zimę, ciepłą, bo ciepłą, ale zimę). :twisted:

[ Dodano: 29.12.2004 17:57:51 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

15

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

fonty takie troche 8-bitowe  ;)
czyzby to nasi?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

16

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

Do MM: jak mi jeszcze raz nie zrozumiesz intencji ostatniego zdania, to wystawię Cię na Allegro,

BCM!

17

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

ziomy... to po prostu jest teraz Trendy ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

18

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

"Nazwa towara: Słoń Mass DNM

Opis: Elegancki elefant w **j k**** ziomuś rozkminiaj bierzesz sk**** na smycz i wozisz sie po mieście a ci z pitbulami hooligani jego mać mogą ci naskoczyć i pomasować prącie aż do stanu erekcji. Elo słoń wymiata!"

<<<opis rozpier***la>>>

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

19

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

ej no. nie zgodzę się, ze to jest debilizm, choć moze tak wygląda. goście sobie robią jaja z "eloziomalstwa", tak mi się wydaje. rzuciłem okiem na stronę kolesia, który robi ten sklep. strona jest już normalna, gość jeździ na desce i inne takie. czyli mozna by go okreslić częścią tej "kultury" (sory, jesli dla kogoś za duże słowo). moim zdaniem dostrzega głupotę "ziomalstwa". i kpi sobie z tego.
tak mi się wydaje, ale pewnie jestem młody, głupi i nieokrzesany..

ziomy... to po prostu jest teraz Trendy ...

Trendy jest passé. dwa dni temu znajomy mi mówił, ze teraz się mówi edgy tudzież en mode.

Lizard: tekst o MM rotfl!

20

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

Stronka poniżej krytyki (chociaż sam sklepik fajny) - ale ten text mnie rozwalił:

ELO ELOKUTASIE TY KÓÓÓRFA WEŚ SIE JEPPP IDŹ KÓRFA POPYKAJ Z ELOSTARYM W ELOKRĘGLE

I Ty zostaniesz big endianem...

21

Odp: Sklepik dla zi0moof :)

edgy ? en mode ? wow

miker ... ziomus ... nie kminiisz zajawki ?!??!