1

Temat: Lasermania - problem pod atari800win

Pytanie moze glupie, ale dla mnie wazne. Gram w Lasermanie pod emulgatorkiem atari800win (wszestkie wersje). Giera chodzi, ale po przejsciu danej planszy i otwarciu drzwi nie moge przejsc dalej. Kombajniczek zatrzymuje sie na wejsciu do drzwi i ani boze moj. Pamietam, ze na oryginalnej atarynce trzebalo sie wbic w te drzwi i wtedy plansza sie zmieniala. Czy to jakis problem z ustawieniami emulka, czy mam lewa wersje gry ?

2

Odp: Lasermania - problem pod atari800win

O ile mnie pamięć nie myli to była właśnie cecha pirackiej wersji.

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

3

Odp: Lasermania - problem pod atari800win

W takim razie, czy ktos moze podac namiary na "dobra" wersje, ewentualnie przyslac na maila ATR'ke ?

[ Dodano: 05.01.2005 08:38:32 ]
OK, poradzilem sobie sam. Dla wszystkich zainteresowanych w temacie - trzeba wylaczyc patchowanie ROM'u (SIO, fast disk access) w emulku. Gra sie wczytuje wolniej, ale za to dziala.

4

Odp: Lasermania - problem pod atari800win

toć to piractwo  :!:  :!:  :!:  Tępione z całą surowością forumowiczów  :mrgreen:   :twisted:


O ile mnie pamięć nie myli to była właśnie cecha pirackiej wersji.

:mrgreen:

egzakli

"wyrwałeś mnie to z klawiatury ... " <tm>  :lol:  :lol:  :lol:

ps. na oryginalnej wersji nietrzeba nic wyłączać, działa znakomicie :D (na osiołku - o pardą - na emulku  :lol:  :lol:  :lol:  Mnie śmiga znakomicie

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!