1

Temat: Oddam książkę Atari Basic

Jak w temacie. Mam dwie identyczne ksiazki do basica (najpopularniejsze: niebieskie, pod redakcja W. Miguta), jedna z nich jest mi zbedna a komus moze sie przydac.
Zaznaczam jednak, ze ta, ktorej sie chce pozbyc jest w kiepskim stanie.. czesc kartek lata, brakuje oprawki oraz paru poczatkowych i koncowych stron (wstepu oraz dodatkow, tresc 'wlasciwa' z tego co pamietam w komplecie) takze nie jest to bynajmniej egzemplarz kolekcjonerski.
Jezeli ktokolwiek jest zainteresowany to prosze uderzac.

2

Odp: Oddam książkę Atari Basic

Ja jestem - chętnie bym przygarnął taką książeczkę - w końcu to biblia programowania na JIL, a ja muszę od czegoś zacząć ^_______^ Planowałem zacząć właśnie od tej książki i internetowego archiwum "Tajemnic JIL". Jakby co to biorę tą książkę. BTW ma ktoś jeszcze jakieś rady co i jak, żeby móc normalnie pogadać z Jaskierem? :)))

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

3

Odp: Oddam książkę Atari Basic

Też ją mam i też w rozklekotanym stanie. Uprzedzam, że w listingach jest wiele błędów (przynajmniej w tym niebieskim wydaniu A5), czasami się wściec można. Choć to dobra szkoła: szukać błędów w nieswoim kodzie.
Mam tą książeczkę poskanowaną, gdyby ktoś chciał (bez korekty, niestety).

[ Dodano: Sty 05, 2005 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

4

Odp: Oddam książkę Atari Basic

otaku, odezwij sie do mnie na gg albo pisz na xan(malpa)metal.art.pl to sie dogadamy w sprawie transportu.

5

Odp: Oddam książkę Atari Basic

Loos, loos odezwę się napewno ^_______^

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P