Temat: The Apple Revolution

narodziny Mac Mini ,
dwa slowa bo sercem komputera jest Motorola  ;)

http://tiny.pl/swd

[ mode " Sen "  ON ]

jest rok 2005 , firma Atari wprowadza na rynek mini computer all in one
o nazwie miniEagle G4

[ mode " Sen "  OFF ]

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

Odp: The Apple Revolution

Maszynka jest niezła. Kosztuje raptem 499 dolców w najtanszej wersji, 599 z lepszym prockiem i dyskiem a za 1600 można mieć pełny wypas, tyle że to sie nie opłaca - bardziej opłaca się sprowadzić i samemu wypsić bo np. upgrejd ramu do 1GB kosztuje w jabłkach 450 USD czy jakoś tak.

W sumie napaliłem się jak szczerbaty na suchary. Teraz może nie kupie, ale mam nadzieje że Apple będzię tę linię kontnuować.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: The Apple Revolution

Oblukam to cudo jak w jakims shooping molu to zobacze. Pewnie w CircuitCity lub w slawnym na caly New York sklepie JR bedzie niedlugo.

4

Odp: The Apple Revolution

sprzęciol fajniutki! szkoda że Makówy są takie drogie;jak by było inaczej to pewnie dawno juz miałbym jakąś pod strzechą.

gep/lamers^dial

5

Odp: The Apple Revolution

sprzęciol fajniutki! szkoda że Makówy są takie drogie;jak by było inaczej to pewnie dawno juz miałbym jakąś pod strzechą.

Tańsze od pegaza, a o A-one nie wspominając :-D Nawet classic z powerką i 060 jest droższy od tego maca :-D ja go kupuje !!

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.