1

Temat: Atarynki w zamian za troche pracy ;)

Uwaga!!!
Oddam to co widac na fotce - 2 z nich sa chyba sprawne w reszcie uszkodzenia (raczej pamieci padniete).
A co w zamian.... coz, Pirxowi potrzebny jest sprzet. Mam tez jedno nowe Atari 800XL i w zamian proponuje by ktos dodlozyl w nim troche RAMu, ROMu (Qmeg),  Sparte X i moze stereo jakowes....

Ot co - czekam na odzew!!

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

2

Odp: Atarynki w zamian za troche pracy ;)

A to na samej górze, to co to jest? Nie pasuje do reszty.

[ Dodano: 13.01.2005 00:59:43 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

3

Odp: Atarynki w zamian za troche pracy ;)

Stacyjka Commodore 1541-II?  ;)

4

Odp: Atarynki w zamian za troche pracy ;)

Kuna!! Wiedzialem, ze to bedzie pierwsze pytanie !! :)

To jezd stary modem (zupelnie nie od Atari)  V.34 z wyswietlaczem LCD, konfiguracja za pomoca klawiszy na panelu, lacza stale i komutowane (zestaw 3 gniazd) itp... :))

A uprzedzajac dalsze gupie pytania :) , to na samym dole po prawej to Amiga 600 :) a widac tylko jej spod, bo przemyslnie wykadrowalem. Sprawna oczywiscie i nie oddaje jej.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

5

Odp: Atarynki w zamian za troche pracy ;)

A to zelazko to na pare? :)
Ile tego ramu potrzebujesz rozszerzyc? Domyslam sie, ze chcesz 1MB SIMM, tak?

6

Odp: Atarynki w zamian za troche pracy ;)

No nie przesadzajmy. Ja jestem zwolennikiem Bila G. i jego wypowiedzi dotyczacej pamieci :) - tyle ze w Atari wystarcza mi polowa tej pojemnosci ;).

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

7

Odp: Atarynki w zamian za troche pracy ;)

Ja tylko dodam, ze pierwszy komp od gory to moja kochana 800XL z freezerem (wiadomo od kogo), 192KB od Tomka Piotrowskiego, qwemegiem, gniazdem do Tomsa 720 i SIO2PC... Niestety padaka... Na tym kompie powstalo Operation Blood :]
Kolejny komp tez ma freezerka.

http://www.5oft.pl/

8

Odp: Atarynki w zamian za troche pracy ;)

Coż - ja bym tam nie pogardził którymś z tych sprzętów, tylko do JIL raczej Ci nic nie dołożę, bo sam mam gołą :PPP Mimo wszystko fajna kolekcja :))) A nie masz innej opcji żeby coś z niej komuś odstąpić (niekoniecznie bezinteresownie :D)?

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

9

Odp: Atarynki w zamian za troche pracy ;)

otaku, jak sie nie umiesz za to wziac to sie nie lansuj ;)

10

Odp: Atarynki w zamian za troche pracy ;)

Pecus: ta a600 to tylko tak że masz do niej sentyment.czy coś więcej w   kontekscie ewntualnego tworzenia na niej?

gep/lamers^dial

Odp: Atarynki w zamian za troche pracy ;)

Bardzo smutne to zdjęcie / przypomina złomowisko starych samochodów z amerykańskich filmów / :cry:  :cry:  :cry:
RYSIEK_M

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

12

Odp: Atarynki w zamian za troche pracy ;)

Ja tylko dodam, ze pierwszy komp od gory to moja kochana 800XL z freezerem (wiadomo od kogo), 192KB od Tomka Piotrowskiego, qwemegiem, gniazdem do Tomsa 720 i SIO2PC... Niestety padaka... Na tym kompie powstalo Operation Blood :]

:D freezer jakos zawsze mi sie mazyl :) co zrobic aby to dostac ? ;>
moge dac wzamian inne atari ..zrobic stereo, qmega, ttp, itd...

"wszystko się kiedyś kończy......."

13

Odp: Atarynki w zamian za troche pracy ;)

stryker, sprzet prawdopodobnie wyladuje u mnie.. zobacze jak to wyglada i dogadamy sie w sprawie freezera

14

Odp: Atarynki w zamian za troche pracy ;)

stryker, sprzet prawdopodobnie wyladuje u mnie.. zobacze jak to wyglada i dogadamy sie w sprawie freezera

nie no spox ty robisz to sprzet nalezy do ciebie ... :)

"wszystko się kiedyś kończy......."