1

Temat: Do czego *to* służy?

Przeglądając jak zwykle oferty na allegro.pl natknąłem się na taką oto aukcję. Może mi ktoś objaśnić do czego służy to magiczne pudełko i czy rzeczywiście współpracuje ono z JIL, mimo iż jego nazwa mówi coś zupełnie innego? Jest tanie... i tyle mogę o tym powiedzieć ;>>>

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

2

Odp: Do czego *to* służy?

Moze to jest modulator do Atari STF (bez M)?

3

Odp: Do czego *to* służy?

To jest modulator ogólnego przeznaczenia :). Będzie się nadawał do każdego urządzenia z wyjściem AV.

4

Odp: Do czego *to* służy?

Miło wiedzieć, ale teraz kolejne pytanue. Do czego wogóle służy taki modulator. Wiem, że to lame, ale serialnie nie wiem co to takiego?Z nazwy wynikia, że coś moduluje ;>>>

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

Odp: Do czego *to* służy?

Modulator zasadniczo zmienia ci sygnal wyjsciowy komputera (ten ktroy idzie do monitora) na sygnal RF (czyli taki jaki akceptuje Telewizor) i moze jeszcze dzwiek dorzucic.  Sporo Amig 500 miało takie coś wpięte w dupę ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: Do czego *to* służy?

Hehe... to malutki ten modulator - nie powiem :]]]

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

7

Odp: Do czego *to* służy?

yay! obudowa bardziej pancerna od tomsa  :mrgreen:

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...