1

Temat: Ja się nie lansuje - ja sie pytam ;>>>

OKej - skoro już sobie wyjaśniliśmy, że piszę tego posta, bo yestem ciekaw o so chosi yakby, to teraz mówię w czym rzecz. Jak każdy przyzwoity obywatel tego forum <a są tacy? ^______^ > często bywam na znanym każdemy serwisie aukcyjnym allegro.pl. Teraz pytanie: czy wam szanowni obywatele AA też się tak z******e wolno ładują fotki z img4.allegro.pl, czy poprostu ja mam mocno zmulone łącze?

A tak wogóle to piszę tego posta także po to, żeby zakończyć posuchę na forumie jaka ostatniu się tu przydażyła :PPP

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

2

Odp: Ja się nie lansuje - ja sie pytam ;>>>

img4.allegro.pl jest tak wolny jak ... zolwie przy tym to szybkobiegi:)

pozdrawiam

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

3

Odp: Ja się nie lansuje - ja sie pytam ;>>>

Maly, Ty tez sie nie lansuj tylko wrzuc w koncu te crc-error-niete pliki z quast98-the-movie :)

4

Odp: Ja się nie lansuje - ja sie pytam ;>>>

E tam, Allegro przy e-Bayu jest rakietą transkontynentalną.

[ Dodano: Sty 19, 2005 20:51:00  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

5

Odp: Ja się nie lansuje - ja sie pytam ;>>>

Maly, Ty tez sie nie lansuj tylko wrzuc w koncu te crc-error-niete pliki z quast98-the-movie :)

dokładnie...kurde albo snaila wyślij do Elbląga bo ludziska chcą siebie obejrzeć jak kilka latek temu wyglądali (przykładowo Solo) ;)  8)  :D

gep/lamers^dial

6

Odp: Ja się nie lansuje - ja sie pytam ;>>>

quast98? To ja też se obacze z chęcią (mniam)

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

7

Odp: Ja się nie lansuje - ja sie pytam ;>>>

ty - CSP - to w 98 r. chyba za dobrze nie wyglądałeś (jak z za węgła)  :twisted:  :twisted: :D:D:D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Ja się nie lansuje - ja sie pytam ;>>>

:/ - kurcze nie pamiętam. sam bym se przsypomniał, ale, czyżby aż tak źle :/ muszę zdjęć poszukać...

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!