1

Temat: zawirowania czasu?

Hm, eksperymentując z magicznym wpływaniem na bieg czasu przy wysyłaniu postów na forum, nie spodziewałem, się, że zaczną się kłopoty. Wydaje mi się, że okresowe cofanie kalendarza wywołuje jakiś rodzaj fal odbitych, czy co. Widzę taki efekt już po raz drugi przy swoim tekście, za pierwszym razem nie zwróciłęm uwagi?
Powstaje pytanie, co z tym fantem zrobić? Ktoś jeszcze zauważył dziwne efekty? Może trzeba na AA założyć jakiś, hm, stabilizator czasu? Firewall antytemponautyczny?

[ Dodano: Sty 19, 2005 21:37:00  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.   8O

2

Odp: zawirowania czasu?

może Casperowi stoi...

:arrow: Zegarek, zboki! :D :lol:  :twisted:

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: zawirowania czasu?

Fakycznie, u mnie podobne zjawisko również występuje. Myślę, że stablizator nie jest potrzebny do memoentu cofnięcia czasu do wieku naszych 18 lat. Wtedy będzie trzeba coś zaradzić, bo nam winka nie sprzedadzą, a i dowód trzeba będzie oddać.

Z drugiej strony patrząc nie popełnumy tych samych błędów (przynajmniej ci mądrzejsi :P).

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

4

Odp: zawirowania czasu?

Ja muszię się po dowodzik pofatygować, bo już najwyższy czas - jakby co to wam kupię zaopatrzenie, więc możecie się spoko cofać tylko nie zostańcie mi tu "zagubieni w czasie" ;>>>

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

5

Odp: zawirowania czasu?

to jak? jajka golimy i do przedszkola. A potem Otaku postąpi z nami jak z dziećmi - za rącze i do baru  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!