51

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

tak dawno, dawno Solo ale trzeba to bedzie naprawic a okazja napewno bedzie!

BBSL drinker5 is still alive !!!

52

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Wawrzyn! Bierz Piołuna to razem powalczymy do rana przy jakimś winie...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

53

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Jak ostatnio piłem z Piorunem to mielismy zakaz wjazdu na nastepne party - zupelnie nie wiem czemu ?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

54

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Jak ostatnio piłem z Piorunem to mielismy zakaz wjazdu na nastepne party - zupelnie nie wiem czemu ?

co ma znaczyc 'z Piorunem'? nie tylko z Piorunem! wiem, ze ja i MacGyver spijalismy glownei Foxa ale w podnoszeniu stezenia etanolu w twojej krwi tez mielismy udzial :)
a co do ugody Vasiek-Ejek - moze by tak zorganizowac zlot w Ornecie i nazwac go Lato Ludzikow? poszli by na to?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

55

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Jak ostatnio piłem z Piorunem to mielismy zakaz wjazdu na nastepne party - zupelnie nie wiem czemu ?

A pamietacie text z lata 2001 - 'naj***ny jak 3/4 pioruna' ;-)
Piorun - bez urazy ;-)
Wawrzyn - ty rzezniku ;-)

56

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

na Ornete to napewno wpadniemy, ja chcialbym w grudniu tez ale nie wiem jak tam moja panna bo ze tak powiem troche sie ustatkowalem;) lecz drinker5 pozostalo a jak wpadne to kurde duzo kolejek bede musial nadrabiac:) i to akurat mi sie podoba:)
gritz:)

BBSL drinker5 is still alive !!!

57

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Jak ostatnio piłem z Piorunem to mielismy zakaz wjazdu na nastepne party - zupelnie nie wiem czemu ?

Za to ja wiem!!!!

A z innej beczki, to kiedy ostatnio jechalem z Wawrzynem pociagiem, to przejechal granice panstwowa nie wiedzac kiedy, wiec w Ornecie proponuje nie wsiadac z nim do jakiegokolwiek wagonu, bo oskarzy was o przemyt do obwodu kaliningradzkiego...

58

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

A ja tez moze z innej beczki;) pamietam kolege Vasca na Slowacji w pewnym lokalu drewnianym a pozniej pod nim jak ze tak to nazwe "wolal niedzwiedzia" :) sadze ze to chyba zmeczenie bylo;) to jest jeszcze wtedy sprawa honorowego czlonkostwa w BBSL za ten wyczyn min.:))

BBSL drinker5 is still alive !!!

59

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Taa... Libation Party jak co roku!

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

60

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Lol. JA MIESZKAM W ORNECIE!!!!!! Mam do MDK-u tylko kawałek... Przejść przez kładkę. Mieszkam na Polnej... Na party będe, oczywiście, choć jestem z PC sceny, to myślę, że warto by było pogadać ze slavesem. :))))))) Prawda sławek, o tym banie na scene.pl :)

rozmawiac sobie mozesz... niestety chyba sam ze soba. jeden argument: nie zmieniam swoich decyzji - wez to sobie naprawde do serca i nie filozofuj... a wrecz DOROSNIJ.

plonk,

61

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Slavciu - to forum nie ma KFa ;-)
BTW: a przydala by sie jakas plonkownica do tegoz ...

62

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Slavciu - to forum nie ma KFa ;-)
BTW: a przydala by sie jakas plonkownica do tegoz ...

no chyba nie ma... *g* ... ej, moze by tak jakies piwko? pewnie vidol, candle, etc brigaden.. by reflektowali... gumisia nie zabieramy bo za bardzo spowaznial .. huehue :) (Gumis Ty lamo! .. we are better than ptys! :: WE ARE BETTER THAN PTYS! :: yeeeah :))

dawaj znac na priv...

63

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Lol. JA MIESZKAM W ORNECIE!!!!!! Mam do MDK-u tylko kawałek... Przejść przez kładkę. Mieszkam na Polnej... Na party będe, oczywiście, choć jestem z PC sceny, to myślę, że warto by było pogadać ze slavesem. :))))))) Prawda sławek, o tym banie na scene.pl :)

SHINOR ??  Czy to Ty jesteś Tym aktorem, który grał jedną z głównych ról w dramacie obyczajowym pt. "GDZIE GORZAŁA SQUAD" (2002) ????   :lol:

Wydaje mi się, że próbowałeś też podbijać portal SCENE.PL swoimi grafikami ... :rolleyes:

64

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Wie ktoś ile jeszcze dni zostało do Ornety?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

65

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Wlasciwie dobrze byloby powoli wiedziec jakie sa reguly kompotow...

66

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Vasco, zmniejsz avatara, bo Ci Dely bana zafunduje.. ;)

67

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Vasco, zmniejsz avatara, bo Ci Dely bana zafunduje.. ;)

Testowalem tylko, bo mi Dracon nowego podeslal (jasniejszy) i sprawdzam... Widzicie jakas poprawe?  8O

68

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Co do avatara to wygląda lepiej niż ostatnio, ale jeszcze trochę go powiększ !  (jak dalej za ciemno to chyba wiesz czego użyć do poprawy ??)    :)
Bystroocy zauważą pewnie poprawiony wygląd szczęki ... ;-)


Kiedy mogę spodziewać się odpowiedzi mailowej od Ciebie ?

Zapomniałeś skomentować obrazka do gierki, który ostatnio podesłałem do Ciebie ...    :oops:

69

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

O tak widać znaczącą poprawę jeśli chodzi o szczęke... ;)

70

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

... Mam nadzieje, że organizator Ornety nie będzie miał TOMS'a 720 .... bo znów mod kompo się nie odbędzie. .. . ... chyba, że nie odbędzie się z powodu braku party ??? Hehehe .. miejmy nadzieje, że nie, bo chętnie przyjade.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

71

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

LDA #Pinoko
STA Orneta

Podoba mi się to kodowanie  :P
Ide kupić snickersy.
(Pamięta ktoś jeszcze pokarm koderów?)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

72

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

.... ale AXE, napisałeś PIN-OKO, czyżby chodziło Ci o klasyczną formę konwersacji, czyli THE_TOP - oko, za oko, skrol, za skrol?? Pamiętasz może rozmowy na LL???

Gucwiński;--

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

73

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

.... ale AXE, napisałeś PIN-OKO, czyżby chodziło Ci o klasyczną formę konwersacji, czyli THE_TOP - oko, za oko, skrol, za skrol?? Pamiętasz może rozmowy na LL???

Gucwiński;--

Mowa! To najbardziej skręcony sposób komunikowania. Trzeba by się jeszcze kiedyś zbuchać i poskrolować z oka kilka słów do siebie.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

74

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

proponuję założyć specjalne forum na atariarea dla posiadaczy kamer internetowych. służyłoby do wysyłania i odbierania zwojów [ang. "scroll"] z/do oka.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

75

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Ty żaba już nie palisz!

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...